Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Külföldön élő magyar férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldön élő magyar férfiak! Nektek milyen tapasztalataitok vannak a kint élő (nem-magyar) nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Olyan magyarok véleményére vagyok kíváncsi, akik kimentek.

Most nem arra vagyok kíváncsi, hogy a kint élő magyar nőkkel mi volt hogy volt (mert tudom, hogy a kinti többség magyar más magyarokat preferál és vice versa). Hanem a kint élő más külföldi nők vagy helybeli nőkkel milyen tapasztalataitok voltak.


Jöhet bármilyen sztori!


Kérlek azt is írjátok, hogy pontosan hol volt ez külföldön és, hogy milyen származású volt a nő.



2021. ápr. 5. 02:49
 1/5 A kérdező kommentje:
*olyanok is írhatnak azért, akik sokáig éltek kint
2021. ápr. 5. 02:49
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Nyaralásokon, meg itthon turistákkal volt ez-az, nincs túl nagy különbség az egyes nációk között. Az ember számít.

Fél évig voltam kint - na ott viszont nem történt semmi a helyiekkel. Hogy miért? Mert odakint csak egy bevándorlónak néznek (s lássuk be igazuk is van, hiába te csinálod meg a kulimunkát amit ők annyiért már nem, ettől mégjobban csak egy migráns leszel).

2021. ápr. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Melyik ország volt?

Esetleg nem próbáltál más bevándorlókkal akkor ismerkedni? (ezek persze akkor ha más magyarokkal nem jött volna össze)

2021. ápr. 5. 04:29
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Olaszországban dolgoztam 5 évig. Ott elég tűzesek a csajok és valahogy bevállalósabbak, kevésbé prűdek. Ott szeretik a bevándorló férfiakat, mert az olasz pasik nem túl hűségesek szerintük. Ráadásul önzőek a szexben vagy túl nyálasak. Én ott ismertem meg a mostani feleségemet is. Ő Pestre jött vissza velem és azóta van egy kislányunk is. De a szex az 5 év alatt se lett lapos vele. Mindig ugyanolyan szenvedélyes
2021. ápr. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 alonelyman ***** válasza:
100%
sokkal kedvesebbek a külföldi csajok, nyugat europaiakra gondolok, ágyba vinni nehezebb őket
2021. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!