Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! A lábfétis tabu?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! A lábfétis tabu? Nem egy újabb lábfétises kérdése!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 23 éves srác vagyok és nem vagyok lábfétises, igazából nekem is ez egy elég furcsa fétis és nem tudom magam egy ilyen ember helyébe képzelni...


Viszont ennek ellenére, néha olvasom itt a kérdéseket és nagyon sokan kérdeznek ezzel a fétissel kapcsolatban.


A lányok, nők megnyilvánulásai ebben a témában néha nagyon durvák, számomra érthetetlen szinten is... Olyan szinten elutasítóak -legalábbis itt kommentekben- ezekkel a férfiakkal szemben, mintha legalább kakiszexről, vagy más hasonló nagyon beteg, az egészségre is káros fétisről lenne szó...


Pedig annak ellenére, hogy számomra is érthetetlen a lábfétis, én egy ártalmatlan dolognak tartom.

Nyilvánvaló, hogyha egy férfi csak erre van rápörögve és más nem is nagyon érdekli a szexben, akkor érthető, ha azt mondja egy nő hogy ez veszett fejsze nyele...


De ha el tudja fogadni, hogy ez a szenvedélye csak elvétve, bizonyos alkalmanként kap teret, akkor mi a gond ezzel az egésszel?


Igazából én tényleg csak azt nem értem, hogy egyes ideíró lányok, nők szemében ez miért ennyire elvetemült dolog... Vagy esetleg nem az, csupán idegesíti Őket az hogy ennyi kérdés jön ebben a témában és a valóságban nem ennyire elutasítóak ezzel kapcsolatban?


Mert itt azt látom, hogyha valaki lábfétises, akkor a nők szemében meg is szűnik férfinak lenni és ezt azért nem értem, mert már lányok részéről is tapasztaltam sokkal sokkal durvább dolgokkal... Volt aki teljesen magától olyat kért tőlem, hogy addig mélytorkozhassam erőszakosan, amíg nem kezd hányni.


Persze nem baj az sem ha valaki valamit elítél, végülis joga van hozzá, az én vesszőparipám pl. hogy mennyire bestiálisnak tartom a publikus szexet, sokaknak meg simán belefér...

Sőt sok lánynál (bánatomra) első helyen szerepel a bakancslistán.


Mindenki más, csak kiváncsi vagyok...



2021. ápr. 10. 11:12
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%

Mindenek előtt emlékeztetnék mindenkit hogy a Gyakori kérdéseken vagyunk, az ami itt elhallatszik nem képvisel semmilyen szélesebb körű társadalmi álláspontot, az hogy itt aktív felhasználók egy rétegének milyen véleménye van az leginkább őket minősíti.


Mondom ezt azért mert például férfi létemre nem tehetek fel egy a párommal közös szexualitással kapcsolatos kérdést (elsősorban orális témában) anélkül hogy a feminista kommandó rám ne rúgja az ajtót és olyan kommentekkel árasszon el amelyek azt sejtetik hogy kihasználom a páromat.


Lábfétis témára rátérve, én sem értem miért ennyire ellenszevesek az emberek a téma hallatán. Kapásból tudnék felsorolni olyan undorító embertelen fétiseket amelyek fele annyi lincselést nem tapasztalnak mint a lábasok.


Ami engem illet, én valahol a kettő között tartózkodok. Nem tartom magam lábfétisesnek de szeretem a párom lábát, egyszerűen vonzónak találom (nem szexuális értelemben) és szeretem simogatni, masszírozni, néha bele fér hogy megpuszilni és ennyi.

Nem látok semmi rosszat abban hogy valaki ennél picit tovább tolja a dolgokat. Ne már hogy a láb nyalogatás durvább az internet népei szerint mint a seggluké :p

Azért kicsit furcsa ez az egész...

2021. ápr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%
#10-es én vagyok a 9-es. Hallod jó bunkó vagy és nyomi. Igen van különbség,de egy szóval se itéltem el őket. Egyszerűen nekem ez nem fér bele. A szexualitás meg nem arról szól h olyat csináljak ami nekem nem fér bele.
2021. ápr. 11. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó. Ha a 10es a nyomorék akkor te meg egy antinő bunkó. Ezt itt hagyom.
2021. ápr. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
77%
Most csak azért mert NORMÁLISAN leírtam h én miért nem engedném akkor már rögtön pasi leszek? Érdekesek vagytok. Senkibe nem kötöttem bele. A kérdezőnek válaszoltam. Nem kell ám mindenbe bele kötni. Tucatnyi más fétis van még ezen kívül. Nekem ez ki van zárva. És? Sírni fogtok vagy mi? Legyetek már felnőttek
2021. ápr. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
72%

Valaki írta egy másik lábfétises kérdés alá és egyetértek vele: az a baj, hogy a lábfétisesek nagyon erőszakosak és mindenkire rá akarják erőltetni a vágyaikat.

A pisi-kaki fétiseseknek legalább van önkritikájuk és magukhoz hasonlót keresnek, nem próbálnak győzködni másokat, hogy igenis ők tudják, mi a jó, mindenki más hülye.

2021. ápr. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

16-ossal teljesen egyetértek.

Párszor letámadtak engem a talpfétisesek, amikor olyan volt a válaszom kérdések alatt, hogy "nekem nem fér bele", ergo még csak nem is kritizáltam.

Mindig, minden esetben agresszíven közelítettek és ha netán valaki normálisan érvelt is, vagy az lett, hogy nem válaszoltak egy idő után, már nem tudtak ellenem érvelni, vagy pedig az utolsó üzenetük a sok szép kulturált szöveg után egy "akkor a qrva anyád" típusú válasz volt.

2021. ápr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert a 16 és 17 es válaszolók nyomorékok....
2021. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
68%

18-as:

Oké. De a "nyomorék" nem érv. Te még egy kulturált vitát sem tudsz elkezdeni.

2021. ápr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
19 téged ki kérdezett?
2021. ápr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
49%
Engem nyomorékoztál le, így jogom volt megvédeni magam...
2021. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!