Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! A lábfétis tabu?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! A lábfétis tabu? Nem egy újabb lábfétises kérdése!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy 23 éves srác vagyok és nem vagyok lábfétises, igazából nekem is ez egy elég furcsa fétis és nem tudom magam egy ilyen ember helyébe képzelni...


Viszont ennek ellenére, néha olvasom itt a kérdéseket és nagyon sokan kérdeznek ezzel a fétissel kapcsolatban.


A lányok, nők megnyilvánulásai ebben a témában néha nagyon durvák, számomra érthetetlen szinten is... Olyan szinten elutasítóak -legalábbis itt kommentekben- ezekkel a férfiakkal szemben, mintha legalább kakiszexről, vagy más hasonló nagyon beteg, az egészségre is káros fétisről lenne szó...


Pedig annak ellenére, hogy számomra is érthetetlen a lábfétis, én egy ártalmatlan dolognak tartom.

Nyilvánvaló, hogyha egy férfi csak erre van rápörögve és más nem is nagyon érdekli a szexben, akkor érthető, ha azt mondja egy nő hogy ez veszett fejsze nyele...


De ha el tudja fogadni, hogy ez a szenvedélye csak elvétve, bizonyos alkalmanként kap teret, akkor mi a gond ezzel az egésszel?


Igazából én tényleg csak azt nem értem, hogy egyes ideíró lányok, nők szemében ez miért ennyire elvetemült dolog... Vagy esetleg nem az, csupán idegesíti Őket az hogy ennyi kérdés jön ebben a témában és a valóságban nem ennyire elutasítóak ezzel kapcsolatban?


Mert itt azt látom, hogyha valaki lábfétises, akkor a nők szemében meg is szűnik férfinak lenni és ezt azért nem értem, mert már lányok részéről is tapasztaltam sokkal sokkal durvább dolgokkal... Volt aki teljesen magától olyat kért tőlem, hogy addig mélytorkozhassam erőszakosan, amíg nem kezd hányni.


Persze nem baj az sem ha valaki valamit elítél, végülis joga van hozzá, az én vesszőparipám pl. hogy mennyire bestiálisnak tartom a publikus szexet, sokaknak meg simán belefér...

Sőt sok lánynál (bánatomra) első helyen szerepel a bakancslistán.


Mindenki más, csak kiváncsi vagyok...



2021. ápr. 10. 11:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit visszatérve az eredeti kérdéshez...

Igen, nekem is feltűnt az, hogy nagyobb az idegenkedés a lábfétissel szemben, mint sok, durvábbnak tűnő dologgal.


Lábfétises vagyok, és sok lánnyal voltam már, és tényleg volt hogy a csaj mindenben benne volt, seggből-szájba, pisiszex, seggem nyalta, közben cigicsikket nyomtam el rajta (ő kérte), stb, stb, de a lábujjához ne érjek, mert az juj de perverz....


Persze nyilván csinálja mindenki ami jól esik, és ne tegye ami meg nem, csak valahogy én sem éreztem egálban a dolgokat. Egyszerűen sokkal perverzebb és betegebb dolgok is vannak, amikben meg simán benne vannak.


Az a része meg, hogy a lábfétisesek mennyire erőszakosak... hát szerintem egyéni személyiség függő. Én sosem erőszakoltam ezt senkire, de el tudom képzelni, hogy valaki pont a fentiek miatt nem érzi "olyan nagy dolognak", hogy ekkora ellenállást kapjon...

2021. ápr. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!