Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mennyi idő után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mennyi idő után engedtétek meg a barátotoknak a sima és az anált?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok és most mennyik vagytok?

2021. ápr. 10. 13:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
80%
Fél év. Anál meg megbeszélés szerint ezután bármikor.
2021. ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
50%
Gumival is szarral szembe dugsz
2021. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
53%

Hát lányok nem tudom nektek ebbe mi a jó... Mert hogy nem élvezel tőle az is biztos. Anatómiailag sincs benne semmi olyan ideg amitől nektek orgazmusotok lenne.


Egyszer engedtem meg a legelső barátomnak,de fájt mint az állat meg jött is ki 2 napon keresztül a dolgok...



Elhiszem a pasiknak ez mekkora élvezet és biztonság h na tuti így nem lesz terhes.


De önmagában meg gondoljál már bele mennyire gusztustalan.


Hiába " takarítod ki a lukad" akkor is a fekália helyére dugdossa a farkát... Gumival is undorító.

2021. ápr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
Sőt egészségre is veszélyes a lányok szempontjából vagy egy anál mániákus csávó és a csajának pár év után pelenkát kellett hordania mert annyira elgyengültek a záróizmok a nem rendeltetésszerű használatnak köszönhetően
2021. ápr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
15%
Kösz most bele gondoltam hogy kiszar egy csaj egy fél New Yorkot egyben.
2021. ápr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
80%

13 azért egész más élmény felkészülten bele vágni mint mindenféle utána nézés után úgy jó hogy fáj. És ténylegesen van olyan lány aki élvezi szereti(még ha szerinted ez anatómiailag lehetetlen is) te pont nem ez oké ezzel nincs semmi baj, izlések és pofonok, nekem meg pl a mensi közben lévő szex vágja ki a biztosítékot.


Nálunk egy hónapon belül volt szex de én már meg voltam akkor 18 és szűz se voltam már szóval nem igazán húztuk a dolgot. Anál kb 1,5 év múlva, elsőre kissé kellemetlen de utána már nem olyan vészes, nekem okés a dolog, de kérdező ha első lesz neked is meg a lánynak is javaslom hogy rendesen nézz utána a dolognak és legyetek felkészültek mindketten.

2021. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Hat igen még szűz vagyok szóval már nagyon gyorsan össze kéne szednem egy csajt, félek hogy még 18 éves koromba is szűz leszek és az már ultra gáz
2021. ápr. 10. 19:39
 18/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem gáz. Az a gáz ha amiatt csajozol hogy ne legyél gáz. Legalábbis én így gondolom.
2021. ápr. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
35%
Aki szereti az analt, azt ferfit is megdugna, csak szolok 😘
2021. ápr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
69%
19, ez mekkora hülyeség már😂
2021. ápr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!