Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek holnap menjek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek holnap menjek el erre a találkozóra szűzként?

Figyelt kérdés

Szóval holnapra szerveztünk meg egy találkozót egy idős pasival ahol nem szerelmi alapon randi hanem régóta szeretém ha valaki kinyalna és megujjazna, és ő is nagyon szeretné. Bár egy ideje beszélek vele és normálisnak tűnik, közelben beszéltünk találkozót. Csak félek, hogy meg fogom bánni, bár nagyon szeretném már és most adódik is rá alkalom. Meg attól is félek, hogy nem fogok neki ízleni, de nagyon szeretne már nyalogatni. Holnap lenne a tali és nem tudom, hogy öltözzek fel ilyen időben. Leborotváljam e ott lent mert úgy mégis jobb nem? Mostanában nagyon megvadultak a hormonjaim és ilyen randikat tervezek meg elképzelek de most van először, hogy tényleg megszerveztünk egyet és ott már megtörténne amire rég várok hiába idős pasas és nem szerelmi alapon megy de már nagyon kívánom valahogy. Szerintetek vágjak bele? (nem kamu a kérdés, tényleg megbeszéltem egy ilyen talit egy idős férfival). Szerencsére közel van a hely kb 1 felszállás és ott vagyok így nem kell sokat agyalnom ezen, mire odaérek de mivel kicsit introvertált is vagyok félek kínos lesz a dolog.

Nem beszéltünk meg konkrét helyet, hanem egy ponttól elmegyünk és keresünk valami eldugott, biztonságos helyet ahol nem zavarnak majd arrajárók és valahogy megoldjuk. Szűzként mennyire mondhatom még magam szűznek ha csak kinyalnak és megujjaznak?



2021. ápr. 11. 23:44
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/134 anonim ***** válasza:
92%

Abban ügyes vagy, hogy nem egyből lakásra mész, hanem semleges, nyilvános helyen találkoztok. Felméred mennyire tetszik a pasi, mennyire az élőben aminek kiadta magát a neten. Ha követelőzni kezd, vagy túlságosan nyomulós, vagy nem jön be akkor megköszönöd a találkát és olajra lépsz.

Egyébként meg, bocsi de hol a szöszbe akartok nyalni??? Mert okés, hogy kis ujjazás, tipi-tapira szinte bármilyen helyszín jó, egy park, kapulaj, kocsi stb. na de nyalni??? Legyen már a pasinak lakása ha nyalni, dugni akar.

2021. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/134 A kérdező kommentje:
Ne írjatok már más kommentet légyszi csak a kérdésre...
2021. ápr. 11. 23:55
 13/134 anonim ***** válasza:
93%

Nem. Szerelmi viszony ide vagy oda, először nyilvános találkozó, hogy tudd, nem egy duhongő őrült.

Ez nem randi, csak tudnod kell.

És az eldugott helyen meg is erőszakolhat...

Különben: ennek az idős pasinak nincs lakása? Vagy otthon a feleség?

Megérdemeled, hogy 4 fal között, biztonságban érzed magad, amikor leveszed a bugyidat.

2021. ápr. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/134 anonim ***** válasza:
65%

Túl sokat aggódsz és félsz!

Csupi puncit jobb nyalni is és a lényeg hogy élvezd és ne meditálj hogy mit ,miért!!

2021. ápr. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/134 A kérdező kommentje:

11.Köszi végre egy összteszedett válasz.

nyalni hát találun csak valami helyet de ha nem akkor csak ujjazás lesz.

Meg dugás nem lesz.

2021. ápr. 11. 23:57
 16/134 anonim ***** válasza:
88%
Ez így elég veszélyes. Ha jól veszem ki, még nem találkoztatok. A férfiakat, a nyalás és az ujjazás felizgat. Mit teszel akkor, ha ő tovább akar menni? Nemet mondasz, oke. De mi van ha elkezd erőszakoskodni? Mivan ha eleve, egy agresszív barom? Neten bárki meg tudja magát játszani. Ez így nem jó ötlet. Ha már nagyon nem bírsz magaddal, jobb lenne egy olyan emberrel, akit ismersz. Akiben megbízol. Egy barátod például! :)) 23f
2021. ápr. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/134 A kérdező kommentje:

Amúgy simán lekaratézom ha erőszakoskodik..idős mint írtam.

14.köszi.

:)

Holnapig még van időm eldönteni.

És majd írok ha elmentem e vagy sem már ha nem törlik addigra bár szerintem fogják...

2021. ápr. 12. 00:04
 18/134 A kérdező kommentje:

Szerelmi viszony ide vagy oda, először nyilvános találkozó, hogy tudd, nem egy duhongő őrült

nyilvános hely lesz.

2021. ápr. 12. 00:08
 19/134 anonim ***** válasza:
66%
Volt ismerősöm igy tuszkolták be egy kocsiba..5 év után szokott meg Törökországból ahol prosti volt..Sok sikert..
2021. ápr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/134 anonim ***** válasza:
92%

Hát, én első találkozóra ilyet biztos nem terveznék. Max. beülni valahova, már ha lehetne.

Ő mennyi idős?

2021. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!