Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok hogy szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok hogy szeretitek ha megraknak benneteket, elején hosszú előjáték,es vad kemény folytatás, vagy gyengéden végig?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 08:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú előjáték, vad szex
2021. ápr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is keményebben szeretem inkább, de néha gyengéden.
2021. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Hangulatfuggo. Exem imadta a kemeny szexet, es nekem sem volt ellenemre, de neha kertem hogy legyen lassab, romantikusabb... szzal sem volt baj, mindennek megvan a maga helye... peldaul en kora reggel nem szeretnek egy b.szassal inditani peldaul, vagy ha eppen elmaradt az elojatek akkor meg egyenesen fajdalmat okozna.

Szoval nagyreszt a kemeny szex, de neha jol esik a lassu gyenged is.

2021. ápr. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hosszú előjáték vad szex
2022. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!