Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon fura szituacio?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fura szituacio? Titeket zavarna? L

Figyelt kérdés

Van vki aki elegge bejon, de ilyen "mackosabb" tipus, es bar polo nelkul meg nem lattam, de tuti nagyobb melle van mint nekem. Eddig ugy tunik tetszem neki, melltartoban is latszodik hogy kicsik, es meg is szokta nezni ha beszelunk, de azert a melltarto megiscsak valamennyit hozzaad a meretehez.

Ekkora es hasonlit is a formaja:

[link]


Szerintetek zavarná őt, gáz lenne? :/


2021. ápr. 17. 00:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz, semmi se gáz. Úgy nézel ki, ahogy. Ha egy férfin látszik, hogy tetszel neki, nem lesz baja a kisebb cicikkel sem:)

N

2021. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Megnézi, nyomul rád, tetszel neki - szerinted zavarja? Egy nő nem csak két db mellből áll, ha úgy érzed tetszel neki és rádmozdul akkor hidd el meg akar búbolni akár neki van nagyobb melle, akár neked.
2021. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Búbolni? :Dd Ezt még nem hallottam haha
2021. ápr. 17. 00:23
 4/20 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik


40+ F

2021. ápr. 17. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
búbol - egy régi népies kifejezés a szexuális aktusra (a madarakra szokták többnyire használni, átvitt értelemben embernél is), mégiscsak stílusosabb mint a "szexelni" kifejezés, vagy mindig azt írni dugni, bhaszni, kefélni, kufircolni, pakolni, rakni, kamatyolni, reszelni, fűrészelni, hágni, kupakolni és tsai.
2021. ápr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem stílusossab a szex helyett a búbol kifejezés:D wtf ember
2021. ápr. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
megkívántam egy bögre kakaót 😝
2021. ápr. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

5-ös És annyira gyakran van rá szükséged, hogy nem tudod elég változatosan használni azt a kb. 10 szinonimát amit felsoroltál? :D

Jó, nem mert gond van vele, csak kérdezem :D

2021. ápr. 17. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Légyszi ne ezen a kifejezésen témázgassatok itt, ha lehet 😅
2021. ápr. 17. 00:50
 10/20 anonim ***** válasza:

búbolás meg kuvikolás :D


kérdező, semmi baj sincs ezzel, ha tetszel neki le fogja szarni.

2021. ápr. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!