Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon fura szituacio?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon fura szituacio? Titeket zavarna? L

Figyelt kérdés

Van vki aki elegge bejon, de ilyen "mackosabb" tipus, es bar polo nelkul meg nem lattam, de tuti nagyobb melle van mint nekem. Eddig ugy tunik tetszem neki, melltartoban is latszodik hogy kicsik, es meg is szokta nezni ha beszelunk, de azert a melltarto megiscsak valamennyit hozzaad a meretehez.

Ekkora es hasonlit is a formaja:

[link]


Szerintetek zavarná őt, gáz lenne? :/


2021. ápr. 17. 00:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna.
2021. ápr. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Fugázni fogja a púzódat. 🤣 Szép cicik.
2021. ápr. 17. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Úgy-úgy, sunázni akarja a fosódat 😅 Egyébként mit pánikolsz rajta, röntgen szeme van a férfiaknak látja így is hogy nem tripla GGG-s kosárméret. Itt inkább arról van szó, hogy neked van mellkomplexusod saját magaddal kapcsolatban. Fogadd mán' el hogy nem kell tejeskanna méret ahhoz hogy egy nő csinos legyen.

Egyébként a #7-esnek van igaza, a kakaó nagyon finom :)

2021. ápr. 17. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Honnan veszitek, hogy tuti meg akar ...? Azert mert mondtam hogy megnezi oket?
2021. ápr. 17. 03:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Csak elképzeltelek de már merevedésem van. :)
2021. ápr. 17. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Figyi, kérdező:

Elárulok valamit. Amit nekem senki se mondott, amikor önbizalomhiányos kamasz voltam, tele testképzavarral.

Pedig minden nőnek tudnia kell:


A férfi, aki megszeret és akit te viszont szeretsz, akivel szerelmesek vagyok egymásba... téged szeret. TÉGED, mint emberi lényt, akihez tartozik egy test. A test vonz, és megragad. De a személyiséged lesz a döntő, és hidd el, lesz férfi aki értékelni fogja mindkettőt, függetlenül attól, hogy épp hisztis napod van vagy felszedtél magadra egy keveset.

Szóval no para.

2021. ápr. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed tetszel neki, akkor az így is van. Azt egyértelműen látja, hogy vékony és fiatal lányként nincsen hatalmas tőgyed és valószínűleg pont így tetszel neki. Nekem például nagyon tetszik :)
2021. ápr. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Klasz mellek. :)
2021. ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Imádni fogja. Én is mackósabb vagyok, de odavagyok a kis mellekért.
2021. ápr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű!

Én imádnám, szét csókolnám a bimbócskáidat ;)

2021. ápr. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!