Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, az alábbiak közül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az alábbiak közül melyik állítás igaz rátok? (Orál téma.)

Figyelt kérdés
Azt képzeljétek el, hogy komoly(nak induló) kapcsolatban vagytok egy nővel, akit már meg is szerettetek, és nagyon egy hullámhosszon vagytok vele, látjátok a közös jövő potenciálját.

2021. ápr. 18. 02:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én imadok nyalni, szeretek örömet okozni a lánynak, ugyanakkor azt is imadom ha visszakapom, ugy hogy a kölcsönös részre szavazok

18/f

2021. ápr. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Szopás nélkül simán meglennék, viszont ha nem nyalhatnék puncit, az már viszont esne 😋🤷‍♂️
2021. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
rosszul esne 🙃🙂 #12
2021. ápr. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Én is az elsőt jelöltem be vagyis, hogy oda-vissza orál. Viszont a mérleg mindenképpen a nyalás felé billen. :) A saját kis Maslow-piramisomban az oxigén után következik a nyalás s csak azután bármi más. :)
2021. ápr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nyalás a világ legfontosabb dolga, a behatolásnál is izgatóbb számomra, de valószínűleg ez ritka, mert a baráti körömben a férfiak nem osztják az én értékrenndem, hanem ott a dugás és szopás áll az első helyen
2021. ápr. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
#15 Akkor már ketten vagyunk. Nekem is létfontosságú a nyalás. :)
2021. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!