Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik akik prostihoz jártok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik prostihoz jártok, akarnátok egy prostit aki csak nektek dolgozik?

Figyelt kérdés
Fantáziáltatok már azon, hogy egy prosti csak a tiétek, csak ti vehetitek igénybe a szolgáltatásait? Vagy nektek mindegy hány vendége van naponta?

2021. ápr. 23. 08:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nehezen tudnám tudhatnám biztosra hogy csak velem van, de nem lenne rossz, de szerintem egy idő után nem mint örömlány tekintenék rá.
2021. ápr. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokan örülnének ennek ha szinte sugarbaby-ként csak ők dughatnák. Az más kérdés, hogy ha kizárólagosságot akarsz vásárolni akkor annak kőkemény ára lesz.
2021. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi annak idején a feleségemmel elég sok keresőn fent voltunk és bi pasikat szedtünk össze ingyen az örömünkre.Aztán volt egy hülye nagyon pénztelen szakasz az életünkben és akkor regisztráltunk az Eropolis.hu-ra és a Rosszlányokra.Utána pénzért ment ugyanaz.Sajnos kiöregedtünk belőle.
2021. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

A válasz a kérdésre igen!

Sőt! Annyira igen, hogy én hosszas töprengés után választotam azt a lányt akivel voltam, és annyira élveztem a társaságát, olyan jó volt vele hogy azóta csakis vele voltam…


(hozzáteszem, hogy mozgássérült vagyok, így nincs könnyű helyzetem, de azért válaszhatnék másik lányt de nem akarok csak őt)

2021. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Lölö is így csinálja, de szerintem ott is kijárkálhat a kertbe a kertészhez répáért az asszonyság. Vagy mint a V. Timike. Öreg-lovés faszonokat tuti csalják a hátuk mögött mikor éppen nincsenek otthon XD
2021. ápr. 27. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!