Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehetne ezt a plátói...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a plátói szerelmi bánat érzést túlélni és új életet kezdeni, mert komolyan kezdek beleőrülni? 24/L

Figyelt kérdés

Konyhán öngyilkos gondolataim vannak, mert annyira fáj, hogy nem tudom felfogni.😔😥


Itt leírtam a sztorit:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..



2021. ápr. 24. 23:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
"Még szűz vagyok, sose jártam senkivel, még csók sem volt soha" ez sokmindent elárul rólad.
2021. ápr. 25. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Az előző kérdésedben azt írtad, kilencedikén mész pszichológushoz.

Mentél? Mi volt? Jársz még hozzá?

2021. ápr. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

11: én hiába akarom, hogyha nem sikerül

12: pszichiáternél voltam, jó volt, igen hétfőn megyek

De annyi mindent el kellett mesélnem, hogy a pasira még nem tudtam kitérni

2021. ápr. 25. 09:28
 14/29 anonim ***** válasza:

Te jó ég, hát nem ez a legnagyobb gondod?!

Na jó, értem, hogy meg kell teremteni a légkört... ;)

2021. ápr. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
De az első alkalommal be kell mutatkozni
2021. ápr. 25. 09:44
 16/29 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy pszichiáter (elmeorvos)? Nem pszichológus (bölcsész)? Nem ezen múlik, csak... Ha valóban önpusztító gondolataid vannak, az előbbi is indokolt lehet.
2021. ápr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
O biztos, hogy pszichiáter. Dr is a neve.
2021. ápr. 25. 10:20
 18/29 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat mindig arrol szol hogy egy olyan dolog tetszik a masikban ami a mi eletunkbol hianyzik es azert skarjuk ot hogy ezt megkapjuk. Szoval a kerdes:


Mi hianyzik az eletedbol kedves kérdező, amit csak ez a pasi tudna megadni?

2021. ápr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Egy biztos, az nem oldja meg a problémát ha a gyakorikérdéseken havonta kiírod kérdésben, annál még az is többet ér ha halálra dugatod magad random pasasokkal.


a pszichiáter nem túl rossz ötlet, de amellett állj a sarkadra valahogy és lépj túl a gondon akárhogy.


Mi az hogy akarod de nem sikerül? Annyira taszító vagy, vagy hazudsz, lehet még magadnak is. kb közepesnél jobb csajokat legalább 3-4 pali meg akarja dugni a környezetében. Ergo találni nyilván lehet, csak akarni kell, legalább egy kicsit.

2021. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

18: magabiztos és voltak barátai, így sose létünk volna magányosak vagy egyedül

19: de én nem dugni akarok, hanem kapcsolatot, szeretetet, nőként ez így működik

Szexre már lett volna partnerem egy párszor, de hidegen hagyott a szex

2021. ápr. 25. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!