Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a kettős mérce az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce az egyéjszakás kalandokat illetően?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi egyéjszakás kalandba bonyolódik egy nővel, a társadalom többsége nem szól semmit, sőt, menőnek tartják az illetőt.

Ha viszont egy nő teszi ugyanezt, akkor pillanatok alatt megbélyegzik, könnyűvérűnek, könnyen kaphatónak, laza erkölcsűnek könyvelik el.


Én azt gondolom, hogy nincs kivetnivaló abban, hogy ha két független, egymáshoz vonzódó ember lefekszik egymással. Természetesen nem arra gondolok, hogy több tíz, száz emberrel, védekezés nélkül szexeljünk.


Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 26. 11:05
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem nem menő, sőt férfiként gusztustalannak tartom azt a férfit, aki ilyenbe belemegy. Nőket is. Az más, ha ismerik valahonnan egymást és megbeszélik, hogy egyelőre ez csak szex köztük.


1. Ha védekezel, az egy dolog. De nem véd meg a gumi sem mindentől.

2. Ki tudja, épp melyik idegen ribi akarja magát teherbe rakatni veled, hogy megkopasszon. Szóval no, no, no.


Komoly kapcsolat, vagy semmi. 33F

2021. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
53%
Én férfiként a nőket is menőnek tartom, aki belemegy az egyéjszakás kalandokba. Bár én nem vagyok az egyéjszakás híve, jobban szeretem az egydélelőttös kalandokat.
2021. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 Lazy Lover ***** válasza:
47%
a kulcs és a zár esete ill a vad és a vadász esete.......
2021. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
40%

Volt az a mondás, ami valahogy úgy volt hogy:

Melyik a jobb, egy kulcs, ami minden zárat kinyit, vagy egy lakat, amit minden kulcs kinyit?


Általában ezzel szoktak ilyenkor dobálózni. És valahol igaz is. Egy nőnek, hogy legyen ilyen kalandja, elég megkérnie valakit, egy pasinak viszont "sokmindent le kell tenni az asztalra" a nőnél, hogy összejöhessenek.

2021. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%
Férfi ként azt gondolom hogy magánügy, de az az igazság hogy nekem volt hogy azért majdnem nem indult jól a párkapcsolatom mert bevallottam hogy fiatalabb koromban bizony nem voltam ellene az ilyen egy éjszakás kalandoknak, szóval a kettős mérce oda-vissza érvényesül. Engem nyilván érdekel a párom multja valamennyire de inkább a a közös jövő és a jelen ami fontos.
2021. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
58%
Én is úgy gondolom, hogy mindkét nem részéről bajos a dolog. Én személy szerint a nőket azért tekintem emiatt inkább ribinek, mert férfi vagyok. Ellenkező esetben gondolom fordítva lenne.
2021. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
13%

Csak képletesen:

Van egy kulcs (férfi), és van egy ajtó (nő), ami kulccsal kinyitható.


Mi van ha azt az egy ajtót mindenféle kulccsal ki lehet nyitni?

2021. ápr. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

Ha rád írnak a kanok, visszaírnál? Nem.

Ha te írnál rá a kanokra, visszírnának? Igen.


Mi ez a kettős mérce?

2021. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
92%
"Természetesen nem arra gondolok, hogy több tíz, száz emberrel, védekezés nélkül szexeljünk." Miért nem?????? Hányadik partner után tartod elitélendönek, elfogadhatatlannak és miért ez nálad a határ? Miért nem kétszer ennyi?
2021. ápr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Én azt gondolom, hogy nem az illető múltja számít, hanem az, hogy a jelenben hogy viselkedik.


Nem tartom elfogadhatatlannak, félreértés ne essék. :) Csak nem hajtott/hajt annyira a vérem, hogy több száz partnerem legyen az életem során. :) Toleráns embernek tartom magam.


24/N

2021. ápr. 26. 11:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!