Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a kettős mérce az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce az egyéjszakás kalandokat illetően?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi egyéjszakás kalandba bonyolódik egy nővel, a társadalom többsége nem szól semmit, sőt, menőnek tartják az illetőt.

Ha viszont egy nő teszi ugyanezt, akkor pillanatok alatt megbélyegzik, könnyűvérűnek, könnyen kaphatónak, laza erkölcsűnek könyvelik el.


Én azt gondolom, hogy nincs kivetnivaló abban, hogy ha két független, egymáshoz vonzódó ember lefekszik egymással. Természetesen nem arra gondolok, hogy több tíz, száz emberrel, védekezés nélkül szexeljünk.


Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 26. 11:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
37%
Azt gondolom, hogy lerágott csont, és a lakatos-záras példa valóban jól kifejezi. A végső oka az, hogy biológiailag más a két nem. Te egy hónap alatt érlelsz meg egy petét és ha az megtermékenyül, akkor hordozhatod kilenc hónapig, majd nevelheted húsz évig. Egy férfi ezzel szemben másodpercenként termel 1500 spermát, és hajtja a vére, hogy minél több nőbe beledugja a f*rkát. Ebből az következik, hogy a te érdeked az, hogy őrizz valamit, az övé meg az, hogy megszerezze, amit te őrzöl. Olyan ez, mint a lakáspiac: az ideális az, ha a lakástulajdonos talál egy jó bérlőt, de ettől még a bérlők akarják jobban, és a lakástulajdonosnak van több vesztenivalója. Te a természet szempontjából értékesebb "portékát" hordozol, mint egy férfi, tehát neked jobban is kell válogatnod.
2021. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Evolúciós pszichológiai oka van. A nők szemében azért lesz cafka mert tudat alatt a saját meglévő v. leendő párjukra veszélyesnek tartják ha valaki könnyű kalandokba bocsátkozik. A férfiak csak addig tartják elítélendőnek amíg ők maguk meg nem kapják, tudat alatt meg az dolgozik bennük, hogy vajon őket is megcsalná-e.

Egyébként meg "társadalom többsége", bocs de mi köze a "társadalomnak" ahhoz hogy kivel, hányszor kefélsz??? Rád és a partnereidre tartozik, probléma megoldva. Akár nő, akár férfi vagy nem tartozik másokra.

2021. ápr. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Engem ért annak idején hátrányos megkülönböztetés emiatt, ahogy több ismerősömet is, ezért tettem fel a kérdést. Kíváncsi voltam, ki hogyan látja a dolgokat.

2021. ápr. 26. 15:22
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

#23

Engem is ért hátrányos megkülönböztetés ugyanemiatt. Csak annyi a különbség, hogy én ezt nem foghattam arra, hogy "mert pasi vagyok". De ugyanúgy össze-vissza minősítgetett az erkölcs tanítványa, amikor őszinte voltam azzal hogy mit szeretnék megélni fiatalságomként, amíg ez nem ciki. Nem számított hogy nem vagyok lány, aki ilyen szemüvegen bírja csak felfogni az életet annak ez mindegy.

Úgyhogy szerintem ez egy kamu, gumicsont az egyik nemnek hogy legyen mire hivatkozni az örökös "bezzeg férfiak" témában.

2021. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy te is így jártál. Sajnos a mi országunkban az ítélkezés legalább olyan nemzeti sport, mint a foci.


Jól látod.

2021. ápr. 26. 16:10
 26/36 anonim ***** válasza:
14%
Azért, mert férfiként taszít. Biológia. Ösztön. Nőknek meg az kell, hogy minél több tapasztalata legyen, és más nő is akarja őt. Számomra önmagát magyarázza a jelenség.
2021. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
34%
26: Erről van szó. Akármelyik hat elemit végzett parasztbácsi érti ezt, és nem kell neki magyarázni, csak a szuperfelvilágosult, szupermodern, ötdiplomás, emancipált, városban felnőtt értelmiség nem akarja az istennek se megérteni, hogy az állatvilágból emelkedtünk ki és a génjeinkbe vannak kódolva a nemi különbségek, amik miatt eltérően viselkedünk. Ezt teszi, ha az ember túlságosan elszakad a természettől.
2021. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
81%

Se nem gáz, se nem menő egy egyéjszakás kaland. Ez csak szex, egy természetes tevékenység. Ha akarsz szexelni, akkor bakker menjél és szexelj, keress magadnak egy szintén veled szexelni akaró partnert és ennyi.

Nők ugyanúgy vágynak a szexre, mint a férfiak. Komoly kapcsolatra meg nem mindenkinek van szüksége, de attól még nem kell szexmentesen, besavanyodva létezni.

2021. ápr. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. ápr. 26. 20:02
 30/36 anonim ***** válasza:
81 ezer követőt egy átlag youtuber is bármikor össze tud szedni, nem a követők számától lesz valaki sztár.
2021. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!