Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a kettős mérce az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce az egyéjszakás kalandokat illetően?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi egyéjszakás kalandba bonyolódik egy nővel, a társadalom többsége nem szól semmit, sőt, menőnek tartják az illetőt.

Ha viszont egy nő teszi ugyanezt, akkor pillanatok alatt megbélyegzik, könnyűvérűnek, könnyen kaphatónak, laza erkölcsűnek könyvelik el.


Én azt gondolom, hogy nincs kivetnivaló abban, hogy ha két független, egymáshoz vonzódó ember lefekszik egymással. Természetesen nem arra gondolok, hogy több tíz, száz emberrel, védekezés nélkül szexeljünk.


Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 26. 11:05
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Csak rosszul fejeztem ki magam a kérdés során. Nem ítélek el senkit. :) Sokfélék vagyunk, akadnak konzervatívabb és liberálisabb emberek.
2021. ápr. 26. 11:28
 12/36 anonim ***** válasza:
86%

Társadalmi szempontból, ami az én véleményem is, nem szabadna megkülönböztetni a kettőt.


Biológiai evolúciós szempontból egy férfi akinek 15 nőtől van gyereke sikeresnek mondhatja magát, nőként viszont azt az egyet kell megtalálni aki legnagyobb eséllyel rak bele jó géneket.

2021. ápr. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
83%
Társadalmilag azt nevelték belénk hogy csak akkor legyünk együtt valakivel intimebben ha érzelmileg is vonzódunk hozzá, ez az elfogadott, mivel egy közösségben élünk, ha ez nem lenne, sokkal többen mennének bele ilyen kapcsolatba(Nők részéről). Szerintem a szex az csak szex. Lehet így is, úgy is, nem hinném hogy ebben a modern világban ne lennének olyan módszerek amikkel simán elkerülhetőek a betegség,teherbe ejtés problémák. Tehát egy közösségben ezt mindig is ellenezni fogják, viszont mindig is lesznek akik csinálják mert az ember az csak ember...
2021. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 13-as válaszoló, jól látod a dolgokat.
2021. ápr. 26. 12:20
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem azért tetted fel a kérdésed, mert valamilyen megkülönböztetés ért e miatt téged kedves kérdező. :) A világ egyik legjobb dolga a szex, annyira nem szeretem mikor azt nevelik belénk hogy rosszul kell magunkat éreznünk egy olyan dologtól ami ennyire jó, mint mikor azt nevelik belénk hogy csak késsel meg villával szabad enni. És észre sem vesszük mennyire be vagyunk korlátozva csak élünk boldog boldogtalan...
2021. ápr. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Én képtelen vagyok egyéjszakásra. Nem tudom csak így oda adni magam pár óra után kb. Párom eléggé kiélte magát a maga idejében, de nem zavar. Most velem van, és kész, ami volt, az nem befolyásol semmit. Szerintem ez mindenkinek a saját döntése, és feleslegesnek tartom a kettős mérce dolgot. Se nőnél se férfinél nem menő, vagy gáz.
2021. ápr. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
75%

16-os: igen itt a hiba: "Nem tudom csak így oda adni magam "

Azt kéne megértened, hogy a szexben nem odaadod magad, hanem az két egyenrangú fél között zajlik. Te ugyanannyit kapsz, mint amennyit adsz. Ha ezt megértenéd, sokkal jobban éreznéd magad.

2021. ápr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
85%

Engem is nagyon zavar ez a megbélyegzés. Szerintem semmi rossz nincs abban ha két szabad ember kölcsönösen kielégíti egymást. Nem kell mindenkinek komoly kapcsolat. A férfiak is könnyűvérűek csak olyan egoisták hogy a nőket mocskolják a saját hülyeségeik miatt

18L

2021. ápr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
34%
9! Vok. Kedves 24/N jol megkerülted a választ! A saját véleményed amire kérdeztem:-)
2021. ápr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
74%
Egy nőnek, és egy férfinek ugyanolyan joga az egyéjszakás kaland! A hülye bunkók másképp látják! Ha a nők ezek szerint élnének, akkor max férfinek-férfivel lehetne egyéjszakása! Uram ne csak farkat adj nekik! Észt is!
2021. ápr. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!