Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi ez a kettős mérce az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a kettős mérce az egyéjszakás kalandokat illetően?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi egyéjszakás kalandba bonyolódik egy nővel, a társadalom többsége nem szól semmit, sőt, menőnek tartják az illetőt.

Ha viszont egy nő teszi ugyanezt, akkor pillanatok alatt megbélyegzik, könnyűvérűnek, könnyen kaphatónak, laza erkölcsűnek könyvelik el.


Én azt gondolom, hogy nincs kivetnivaló abban, hogy ha két független, egymáshoz vonzódó ember lefekszik egymással. Természetesen nem arra gondolok, hogy több tíz, száz emberrel, védekezés nélkül szexeljünk.


Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 26. 11:05
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
30 vagyok, ja nem ide szántam.
2021. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Semmi baj. :)
2021. ápr. 27. 16:26
 33/36 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el az olyan nőt aki belemegy ilyesmibe. Emberek vagyunk vágyakkal és ha évekig nem találsz hozzádillőt attól még ki kell élni a vágyaidat valahogy. Csak akkor gáz ha túl sűrűn váltogatod a partnereidet, de erre nincs recept hogy mikor és mennyi az, ami elfogadható. Neked kell hogy az legyen. Csináld ha jól esik, nem tartozol senkinek magyarázattal és a múltad se tartozik senkire. (kivéve ha hatással van a jelenre)
2021. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

A férfiakban van egyfajta birtoklási vágy a nők iránt, szóval nem akarnák hogy más férfiaknak is közük legyen a kiszemelt nőhöz.

Szerintem a legtöbb férfi egy olyan nőre vágyik, aki lehetőleg szűz viszont jó az ágyban :D de persze ilyen nem igazán létezik, szóval erről le kell mondanunk, de akkor már az lenne a legjobb ha minél kevesebb férfival volt. Ezért érezzük egy kicsit értéktelennek azt a nőt, aki sok férfival volt már, legalábbis kevésbé alkalmasnak hosszútávú kapcsolatra.

2021. máj. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. máj. 1. 14:54
 36/36 anonim ***** válasza:
50%
Mert a bunkó világ szerint az a fiú, aki mindenkit megdug, "micsoda csődör", az a lány, akit páran megdugnak, "mekkora QA.
2021. máj. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!