Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális, genetika vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális, genetika vagy valami bajom van?

Figyelt kérdés

Úgy érzem rövid vagyok belülről, a pasim mérete átlagos 15cm de teljesen végig ér bennem és érzem hogy ütközik valaminek ami meg nagyon intenzív érzés.

Én úgy tudtam hogy ennél sokkal hosszabb dolgoknak is be kellene férni de ha ez is eléri a végét akkor mi lesz ha egyszer nagyobbal leszek?

Ez normális vagy mindenkinek más a belső mérete vagy mi? Vagy valami egészségügyi bajom lenne?


2021. máj. 3. 10:26
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
84%
Jaaaj már a nagy hős. Milyen nagylelkű hogy felajánlod hogy megbaszod keményen.
2021. máj. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%
Én legalább próbálok érte tenni valamit. Te mivel segítesz neki hogy táguljon?
2021. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
0%
Ha a 15 cm is sok neki akkor csak 14 és az alatt lehet együtt valakivel, ezzel kizárná a pasik felét. Szerintem jobban jár egy pár hónap fájdalmas szexxel mint örökké kizárni ennyi pasit.
2021. máj. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom ki hogy van vele de az átlag 14-16 cm


Amúgy meg nem kell feltétlenül tövig benyomni. Anélkül is lehet élvezni.



Meg most nem azért, de akkor legalább ha lesz párja azzal csinálja már:D


#22 Te csak akarsz magadnak egy jó hosszú ideig tartó dugás lehetőséget segítés címszó alatt.

2021. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Inkább egy szakvéleményt kéne meghallgatni.
2021. máj. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

#23



És ha az a pár hónap olyan traumát okoz neki ami után semmi kedve nem lesz a szexhez? Akkor mi lesz?


Amúgy vannak férfiak is akiknek kicsi. Nekik sincsen nagyon pénisz nagyobbítási lehetőség. Akkor most ők is kezdjenek bele valami fájdalmas dologba hogy megfeleljenek minden nőnek?

2021. máj. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Már bocs ki a halál kérte a te segítségedet? Egy anonim oldalról pont egy ilyen önjelölt "hősre" lenne szüksége biztos. Te csak egy tárgyat látnál benne és leszarod hogy mennyi fájdalmat okoznál neki. Miközben rengeteg olyan férfival találkozhatna akik átlagmérettel, mindenféle fájdalom nélkül teljes mértékben kielégíthetik. Tökéletes példa vagy a sztereotípia szerinti férfira. Jár a keksz balf*sz...
2021. máj. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
21%
Jó látom adja mindenki a kedveset hátha veletek fekszik le. Nem tudhatjátok az is lehet hogy szereti az ilyen szexet. Nem kell hogy beérje a kis farkakkal.
2021. máj. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Hallod húzzál már innen a búsba. Senki nem kérte a segítségedet. Ha a kérdező megoldást keres a problémájára utánaolvas a dolgoknak és felkeres egy szakembert. Nem egy ilyen f*sztarisznya nethuszár segítségét kéri. Tegyél egy szívességet itt mindenkinek és dugj meg egy konektort, köszi.
2021. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!