Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bejön nektek vagy inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön nektek vagy inkább zavarba ejt ha egy lány általában nem hord melltartót utcai ruha alatt sem és látszódik a bimbó?

Figyelt kérdés

Általában utcai ruhák alatt is csak ritkán hordok melltartót,főleg jóidőben,részben azért mert nincs rá szükségem,részben mert nem tartom kényelmesnek.

A cicim nem éppen kicsi és melltartó nélkül a bimbó is szinte mindig átlátszik így gyakran megakad rajtam a pasik figyelme ami nyilván bejön nekem:)Szeretem játékból húzni ezzel a pasik agyát;)

Nektek bejön vagy zavaró ha egy lány ritkán hord melltartót az utcán is és ez általában látszik?


2021. máj. 3. 22:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Természetesen bejön.
2021. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Most azt vártad, hogy kórusban mondják a férfiak, hogy nem, nem jön be, sőt, undorító? :)))
2021. máj. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

És neked melyik van amúgy?

[link]

average - átlagos

flat - lapos

long - kiálló (csúcsos)

inverted - befele forduló

Nekem van egy extra darab is, bebebe.

2021. máj. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nyilván bejön, de ha a pasid lennék, féltékeny lennék.
2021. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
23%
Közönséges, és kurvás, mondom ezt úgy, hogy imádom a női melleket.
2021. máj. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
Atyaúristen. Te nem akarod véletlenül lenyisszantani a farkad? Csak mert az is néha biztos átsejlik a nadrágon...
2021. máj. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Amúgy azért írtam le, hogy hány féle mellbimbó típus van (13), mert van az alapból kiálló (egyik barátnőmnek ill. anyámnak ilyen), kicsi nekik a mellük, ezért nem hordanak melltartót és a legkevésbé sem kurválkodás céljából lengetik a bimbajukat a szélben, hanem egyszerűen ilyen nekik... Hogy ezt hogy nem lehet felfogni...
2021. máj. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nekem bejön
2021. máj. 4. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább közepes mellem van de én se hordok. Az nem érdekel mit gondolnak vagy mondanak mások, nekem így kényelmes. Az meg hogy megnéznek eleinte zavarba ejtő volt de már nem az.
2021. máj. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
52%
#19: ennyire át is üt, hogy megnéznek?
2021. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!