Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, vetköztetek már le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, vetköztetek már le meztelenre több ember előtt például egy kiránduláson, táborban? Gondolok itt felelsz vagy mersz vagy hasonló játékokra? Izgatott a szituáció? Hány évesek voltatok ekkor? És ezt követte-e bármilyen folytatás?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 18:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Éjszakai meztelen fürdés a Balatonban. Napközben esett róla szó, de nem döntöttük el, lesz-e hozzá bátorságunk. Inkább csak szájaltunk róla. Este a partra senki, mi lányok se vittünk fürdőruhát - de inkább a fiúk tréfálkozásának engedve, mintsem komoly elhatározásból. Nádassal körbevett stégen heverésztünk. A víz meleg volt, kínálta magát a fürdésre. Persze az volt a téma, mi lenne ha... Először csak vicceltünk a meztelen fürdéssel, aztán egyre komolyabban beszéltünk róla, végül megtettük. Senki sem látott minket csak mi heten egymást. 13 évesek voltunk. Semmi más nem volt csak meztelen fürdés a nem túl mély vízben. Szégyen, nem szégyen, engem felizgatott a szituáció, akkor először éreztem ilyet.
2021. jún. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem mikor a szüleim először vittek nudizni. 12 voltam. Előtte többször átbeszéltük, hogy szeretnék ha egyszer végre én is elkísérném őket, hogy ott nem kell szégyellnem magam, miről szól a naturizmus, az nem szex, jól fogom érezni magam, stb. Aztán mikor eljött a levetkőzés pillanata és megláttam azt a rengeteg férfit, aki előtt meztelen kell mutatkoznom, akaratlanul is úgy éreztem, hogy a nudizás bizony szexualitás. Kb. 1 óra kellett míg rájöttem, rosszul hiszem, és tényleg senki se úgy néz rám, nem bámulnak meg, valóban nem kíváncsiak rám és a szüleimnek igazuk volt. De abban az 1 órában ámultam-bámultam és olyasféle szexuális érzésem volt, mintha egy vetkőzős játékban lennék, amiket hírből ismertem.
2021. jún. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Meztelen röplabda, 5 fiú 3 lány. Minden vesztett pontnál le vett valaki valamit...
2021. nov. 5. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Korház számit?

Dokik, kis dokik. A többi (5) beteg.

2021. nov. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
71%
Meg nem de szivesen belemennek egy vetkőzős játékba
2022. jan. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
73%

Üvegpörgetős jáék ismerőn nekem is gyerekkorból 13-14 évesen, akkor még a nyolcvanas évek elején nem volt ismert a felelsz vagy mersz :) de feleségként már azt is játszottam.

53/N

2022. márc. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Chac Xib Chaac ***** válasza:
100%

18-19 évesen meztelen fürdés a Velencei tóban, buli után - folytatás nem volt, utána ment mindenki a szállásra aludni :D


Nudizás megvolt 20-on évesen, két párként mentünk nyaralni és találtunk nudi helyet. A strandolás után kicsit tovább mardtunk a szobánkban ;) - izgató volt egész nap nézni egymást meztelenül úgy, hogy lehetőleg ne legyen botrány belőle :D


Aztán 35 körül swinger klubban - ott nyilván a "folytatás" volt a lényeg, azért vetkőztünk le...

2022. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
13-14 evesen taborban es osztalykirandulason is volt felelsz vagy mersz es uvegezes is. Szerettem ezeket az esteket nagyon, felizgattak ezek mindig. L
2022. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Uvegezesnel.
2022. máj. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!