Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legtöbb lánynak a határozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lánynak a határozott fiúk kellenek. De sok fiú csak megjátsza és amúgy nem is határozott. A lányoknak tényleg ez kell?

Figyelt kérdés

Annyira vicces amikor egy fiú játsza a nagy határozottat. De semmi valóság alapja nincs, csak úgy csinál mintha.


Ezt tényleg nem veszik észre a lányok?


2021. jún. 22. 00:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Akkor vesszük észre, mikor már több ideje találkozgatunk. Vannak, akik annyira jól megjátszák, hogy hónapokig nem is derül ki

Nyilván nem az a cél, hogy kamu magabiztos pasival ismerkedjünk

2021. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
33%
De igen, de ez a játék része.
2021. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha megjàtsza az rögtön kibukik és sokkal szànalmasabb mintha efy esetlen lenne de nem játsza meg a menőt.
2021. jún. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Ez nem is valódi kérdés, hanem egy annak álcázott vélemény. Megmondod a frankót, de azért kéne egy kis megerősítés? Akkor te nem vagy elég határozott. :)
2021. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Nyugi észreveszik, ki a volumen és ki nem az. A határozottság előny, de van különbség a magabiztos határozottság meg a túltolt nagyhangú pojáca között. Megjátszani felesleges, legyél önmagad ÉS próbálkozz (normálisan udvarlással) az vezet célhoz.
2021. jún. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet megjátszani. Legalábbis +18 kategóriában, mint itt.
2021. jún. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
Észre lehet venni
2021. jún. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Furcsa, mert most így csajoztam be. Alapvetően nagyképű vagyok, hogy nekem minden jár, ám emellett elég gyáva is. Csajozás szempontjából határozott voltam, ő kellett és kész.


30 F

2021. jún. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#8 akkor mégiscsak határozott voltál hogy "ő kellet és kész", nem attól lesz valaki bátor hogy nekimegy egy oroszlánfalkának.
2021. jún. 22. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Érdekes h én valóban határozott vagyok, megvannak a határaim, céljaim, pontosan tudom mi kell és mi nem, aztán időnként holmi csajszikák belémállnak h csak megjátszom meg jól lebuktam, mindenáron megpróbálnak kiforgatni meg belemagyarázni mindent csak h igazuk legyen, viszont emiatt az összeset kikellett bszkodni mert retardáltak.
2021. jún. 22. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!