Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legtöbb lánynak a határozott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legtöbb lánynak a határozott fiúk kellenek. De sok fiú csak megjátsza és amúgy nem is határozott. A lányoknak tényleg ez kell?

Figyelt kérdés

Annyira vicces amikor egy fiú játsza a nagy határozottat. De semmi valóság alapja nincs, csak úgy csinál mintha.


Ezt tényleg nem veszik észre a lányok?


2021. jún. 22. 00:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A nők bizony elvárják, hogy egy férfinak legyen kiállása. Simán lehet jobb kiállása egy 20 éves csóri biciklis futárnak, mint egy 30 éves pénzes menedzsernek.


A jobb csajokat a vagányabb férfiak állandóan leszólítják, akkor is ha ránézésre szerencsétlen ürge van mellettük. Megkérdezik, hogy a tesójával van-e… :)


Vagy akkor szólítják meg strandon, szórakozóhelyen, amikor pasasa éppen nincsen mellette. Aztán ilyen helyzetet is elegánsan tud kezelni egy jó kiállású srác (legtöbbször barátságosan is), míg egy határozatlan srác ilyenkor is csak szerencsétlenkedne.

2021. jún. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
És mivan akkor ha alapjába véve határozott vagyok. Aki megismer, és látja hogy éltem, hogy élek, az általában elismeri ezt. Viszont az elején, főleg idegenekkel, bizonytalanabb, zárkózottabb, határozatlanabb vagyok. Ez az első benyomás rólam. És az esetek 90%-ban el is ítélnek ezért.
2021. jún. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha eleget megjátszod, előbb-utóbb határozott leszel
2021. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!