Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm prűd?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm prűd?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó lenyelni a spermám, nem hajlandó popsiszexre, csak "hagyományos" együttlétet akar, ami nekem unalmas.

2021. júl. 10. 15:30
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%
Nem nevezném prűdnek, csak más az ízlésetek a szexben! Ezen a téren nem vagytok egymáshoz valók! Ez hosszabb távon feszültséget fog okozni! Jobb ha keresel egy magadhoz illő lányt!
2021. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
13%

10-es!


”Ha segget akarsz baxni, keress magadnak egy pasit kisfiam”


Ha szopatni akar akkor is? ha már a szexre csak egy lyuk való, te nyomorék lúzer.

2021. júl. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
26%

Fordított esetben, ha a lánynak lennének ilyen vágyai, és a pasi lenne visszafogottabb, egyből jönnének a tanácsok, hogy keress másik “igazi férfit” magadnak aki kielégíti a vágyaid. :DDD


A 10-es válaszhoz inkább hozzá se szólok :DDD szánalmas lúzer…

2021. júl. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mondanám prűdnek, valaki a vaníliát szereti.

Én meg utálom lenyelni (meg az egész szopást, úgy, ahogy van), viszont a kapcsolataimban engedtem az anált, és izgatott is. Akkor nem tudom, én prűd vagyok, vagy sem.

2021. júl. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

"Ha szopatni akar akkor is? ha már a szexre csak egy lyuk való, te nyomorék lúzer."


Szopatni a kurvákat szokták. A saját párját nem, ha szereti szopni fogja magától is. Ha majd több eszed lesz mint egy marék lepkének, rá fogsz jönni te is. Ja, nem fogsz. Sosem lesz több eszed. Akkor csak anyázz itt és gondold hogy a nők seggét baxni tök alap... 😁

2021. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
Jól mondja a 15. Szegény csajod... Én úgy kidobnálak mint a huzat!!
2021. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
42%
Mi van azokkal a lányokkal, akik szeretik ha szopatják őket? Elég hülyeségeket beszélsz szerintem. Nem fekete-fehér dolog, mindenkinek más az ízlése. A kérdező esetében véleményem szerint nem passzolnak össze, amiből később komoly problémák is lehetnek.
2021. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
25%

#15: és mi van, ha én szeretem azt, ha a párom durván megszopat?:D ilyenkor én k..rva lettem vagy ezzel mit kell kezdeni?:D

N

2021. júl. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem prűd.
2021. júl. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
17%

20-asnál a pont!


Látod 15-ös, téged még a nők is szétoltanak :D :D

2021. júl. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!