Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ennek az oka, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka, a pszichológiája? Egy lány azt szeretné mindenképpen hogy megdugjam és amikor nem választ kap tőlem, akkor szinte bármit fel ajánl, úgy próbál rávenni. Pl. hogy akkor dugjam meg a popsiját, stb.

Figyelt kérdés

Engem az zavar, hogy mindig mondja/írja hogy bármit csinálhatok vele és ha megkérdezem, hogy amúgy ezeket a dolgokat élvezné e, akkor azt mondja hogy nem…

De velem így is akarja.


Leginkább azt szeretné, hogyha simán szexelnénk, de mivel abban nem vagyok benne, azt hiszi hogyha mindenfélét felajánl nekem, akkor úgy bele megyek.


De miért lehet az, hogy úgymond ennyire nincs méltósága?

És miért akar olyat csinálni amit nem élvezne?


Olyan furcsa rossz érzésem van az egésszel kapcsolatban…

Nem tudom megfogalmazni, hogy miért de olyan érzésem van mintha ártanék neki, mintha kihasználtam volna, pedig soha nem mentem bele semmibe vele.



2021. júl. 12. 07:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
15%
Minek teszel fel kérdéseket? Ha meg kell csinálni a nőt, akkor csináld meg. Nem bonyolult.
2021. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

#1.

Hát igen… Jó kérdés, hogy miért tettem fel a kérdést.

De furcsa érzelmek kavarognak bennem és hátha jön valami komment ami tisztázza a dolgot.


Az biztos hogy nem fogom megdugni, bár sajnos szexuálisan igencsak vonzódom hozzá, ezért sem tudom csak úgy elengedni a témát.

2021. júl. 12. 07:21
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

Te valami ritka betegségben szenvedsz.

Nagyon vozónak találod szexuálisan , de te nem dugod meg.

Talán a fejedben van a baj .

2021. júl. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
16%
Sokáig vacakolsz megdugja más
2021. júl. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 KittyhOWO ***** válasza:
88%

Áhh #1 köszönjük az igazán kiemelkedő választ. Ekkora balfácánt és komolyan mondom szerencsétlen férfiak az ilyenek miatt kapják az előítéleteket és a fejmosást, kérlek állj le az ilyen baromkodással és próbálj meg normálisan válaszolni a kérdésre ha nem tudsz, állj tovább :)

Kedves kérdező, mivel mi nem ismerjük a lányt nem tudatjuk milyen személyiség azonban a leírtak alapján mániákusnak hangzik aki már annyira szerelmes beléd, hogy amit nem akar már azt is megtenné csak azért, hogy veled lehessen. Nem tudom hány évesek vagyok, bár annak is valószínűleg köze van hozzá. Ezzel a lánnyal le kellene ülnöd megbeszélni a dolgokat. Mond el neki, hogy tetszik neked azonban túl gyors és túl sok amit csinál. Higgadjon le és várjon. Nem szabad olyan dolgokat csinálni amiket nem elevezel. Akkor egyikőtöknek sem lesz jó az aktus.

2021. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 KittyhOWO ***** válasza:
83%
Komolyan mondom ekkora barmokat mint az előttem való hozzászólók, szerencsére ritkán látok. Ne hallgass egyikre sem. Baromságokat beszélnek és nem is a kérdésedre feleltek #5 vagyok
2021. júl. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
4%
Cumizást vállal?
2021. júl. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
10%
#5 karót nyelt vagy, kicsit próbáld meg lazábban venni az életet.
2021. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Kitty köszi a választ.


Én 23 éves vagyok, a lány pedig sokkal fiatalabb nálam.

Ezért sem fog történni semmi…

Mármint egyébként legális lenne, azt a kort már régen elérte.

És tudom, hogy sokakat nem zavarna…

De engem meg lehet, hogy utána évekig is.

Nem tudom…


Ha mondjuk 5-10 évvel idősebbek lennénk mindketten, akkor én valószínűleg kapcsolatban gondolkodnék vele, de ebben az élet szakaszban sajnos ez a korkülönbség rengeteg.


A másik meg az, hogy valóban megszállottnak tűnik.

Viszont nem érzem azt, hogy szerelmes lenne belém… Pont az van, hogy érzelmileg számomra nem teljesen közömbös (sajnos). Bár azért szerelemnek ezt még nem nevezném.

De azt nála még nem vettem észre, hogy érzelmileg kötődne hozzám, majdnem mindig csak a szexualitás a témája…

Pedig amúgy nagyon intelligens és nekem akkor tetszett meg amikor azt figyeltem, hogy általánosságban másokkal milyen.


Na mind1.

A kérdés előtt is kicsit szánalmasnak éreztem az érzéseimet ezzel az egésszel kapcsolatban, de most ez csak erősödött.

Az jó, hogy tudom hogy nem fogom beadni a derekam…

Közben rájöttem, hogy valamilyen furcsa, kicsit mazochista módon élvezem a helyzetet.

Szóval az lesz a legtisztességesebb, hogyha megszakítom vele a kapcsolatot.


Még egyszer köszi a választ!

2021. júl. 12. 07:52
 10/28 KittyhOWO ***** válasza:
92%

#8 Köszönöm az észrevételt, bár nem igazán érzrm magam annak. Egyszerűen bosszantó, hogy nem képes egyikük sem a kérdésre választ adni és csak annyit mondanak, hogy "dugd meg ilyen esély nem lesz minden nap "

A kérdező hozzánk fordult segítségért egy kis megértésért. És mit kap? Barmokat akik még a kérdést sem fogják fel csak a dugás lebeg a szemük előtt :)

2021. júl. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!