Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ennek az oka, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka, a pszichológiája? Egy lány azt szeretné mindenképpen hogy megdugjam és amikor nem választ kap tőlem, akkor szinte bármit fel ajánl, úgy próbál rávenni. Pl. hogy akkor dugjam meg a popsiját, stb.

Figyelt kérdés

Engem az zavar, hogy mindig mondja/írja hogy bármit csinálhatok vele és ha megkérdezem, hogy amúgy ezeket a dolgokat élvezné e, akkor azt mondja hogy nem…

De velem így is akarja.


Leginkább azt szeretné, hogyha simán szexelnénk, de mivel abban nem vagyok benne, azt hiszi hogyha mindenfélét felajánl nekem, akkor úgy bele megyek.


De miért lehet az, hogy úgymond ennyire nincs méltósága?

És miért akar olyat csinálni amit nem élvezne?


Olyan furcsa rossz érzésem van az egésszel kapcsolatban…

Nem tudom megfogalmazni, hogy miért de olyan érzésem van mintha ártanék neki, mintha kihasználtam volna, pedig soha nem mentem bele semmibe vele.



2021. júl. 12. 07:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
10%
A kérdésből ítélve az alany szeme előtt lebeg csak a dugás. De mint mindig most is a férfi a szemét disznó.
2021. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
5%
Kittiwho vagy ki vagy. Te vagy a legsötétebb ember a világon!
2021. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 KittyhOWO ***** válasza:
93%
#12 ofc, köszönöm a pszichiátriai diagnózist. A papírokat is elkérhetném róla? :D
2021. júl. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
6%
#13 Szükségtelen életem, menthetetlen vagy.
2021. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:

Most itt felelek a privátra, itt anonim vagyok úgyhogy bármit leírhatok.


A lány 16 vagy 17 éves.

Nem tudom pontosan mert csak a születési évét tudom, a hónapot azt nem.

2021. júl. 12. 08:08
 16/28 KittyhOWO ***** válasza:
85%
#14 Én is attól félek, hogy pont egy olyan ember fogja nekem ezt elmondani aki azt sem tudja ki vagyok és még a válaszaim mondandóját sem képes felfogni. Köszönök minden típusú észre vételt, de garantáltan nem én vagyok az aki menthetlen. További szép napot! :D
2021. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
5%

#15 Nem tudod mikor született de farkad azért betennéd. Gratulálok! Egy igazi úr vagy!


#16 Neked meg emberek közé kellene menned egy kicsit szocializálódni. Fogadni mernék hogy egy hájas disznó vagy aki ki sem mozdult a lakásból az elmúlt másfél évben, de ide jössz osztani az észt.

2021. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
#17. Mert Te még csak olyan nőket kívántál meg, akiknek már láttad a személyi igazolványát, sőt még a TAJ számát is?
2021. júl. 12. 08:22
 19/28 A kérdező kommentje:

De amúgy nem tenném be neki…

Pont erről szól a kérdés.

2021. júl. 12. 08:23
 20/28 anonim ***** válasza:
7%
#18 Én tisztelem annyira a nőket, hogy előtte megismerjem őket. Látom te is egy IQ betyár vagy.
2021. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!