Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet ennek az oka, a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ennek az oka, a pszichológiája? Egy lány azt szeretné mindenképpen hogy megdugjam és amikor nem választ kap tőlem, akkor szinte bármit fel ajánl, úgy próbál rávenni. Pl. hogy akkor dugjam meg a popsiját, stb.

Figyelt kérdés

Engem az zavar, hogy mindig mondja/írja hogy bármit csinálhatok vele és ha megkérdezem, hogy amúgy ezeket a dolgokat élvezné e, akkor azt mondja hogy nem…

De velem így is akarja.


Leginkább azt szeretné, hogyha simán szexelnénk, de mivel abban nem vagyok benne, azt hiszi hogyha mindenfélét felajánl nekem, akkor úgy bele megyek.


De miért lehet az, hogy úgymond ennyire nincs méltósága?

És miért akar olyat csinálni amit nem élvezne?


Olyan furcsa rossz érzésem van az egésszel kapcsolatban…

Nem tudom megfogalmazni, hogy miért de olyan érzésem van mintha ártanék neki, mintha kihasználtam volna, pedig soha nem mentem bele semmibe vele.



2021. júl. 12. 07:16
1 2 3
 21/28 KittyhOWO ***** válasza:
90%
#17 Sajnálom, de nem így van :) egy 24 éves nő vagyok felőség tudattal és rendes munkamorállal. Sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de szociális alkat vagyok. Emberekkel dolgozom, nap mint nap több emberrel találkozom nagy valószínűséggel mint te. Én egyszerűen segíteni szerettem volna a kérdezőnek egy normális válasszal azonban sokaknak ez nem tetszik úgy vélem, én úgy hittem ez a platform arra a mechanikára alapul, hogy valaki kérdez a többi válaszol lehetőleg a féltett kérdésre :)
2021. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

#20.


Értem.

Pedig nekem még úgy tűnt, hogy pár válasszal előbb még azon háborogtál, hogyha egyszer bejön akkor miért nem dugom meg…


Na mindegy.


Köszi a válaszokat!


Most el fog fogyni a mobil netem, meg különben is dolgoznom kell…


Majd este visszanézek.

2021. júl. 12. 08:26
 23/28 anonim ***** válasza:
34%
Kora reggel csak ilyen álmokra és sztorikra tudod már kiverni magad, hogy egy szép lány könyörög neked, hogy megdugd? Nincs ezzel gond, de hamar megfogod unni ezt is, és teljesen kiégsz, nagyon veszélyes dolog ez. De remélem legalább most jót élveztél, ha már ennyien válaszoltak.
2021. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
85%
#21 csak te nem látod hogy egy perverz állat a kérdező
2021. júl. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
80%

Ennyi balf*szt édes istenem...

Miért kell ennyire beleállni a kérdezőbe? Cssk egy ártatlan kérdést tett fel basszus.

2021. júl. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
92%

Woah, tényleg honnan jön ez a sok paraszt??? Kitty ne vitatkozz velük ezek 14 éves szűz fiúk akik még sose láttak puncit és bármire rámennének ami mozog, ezért nem is tudják megérteni a kérdezőt.

Hát amúgy is nem dolgozni vannak, hanem itt trollkodnak reggel :'D


Kedves kérdező.

Egy idősek vagyunk csak én lány vagyok. 100%-ban megértem miért nem akarsz vele semmit. Engem ráz a hideg a gondolattól, hogy lefeküdni egy 16 evéssel.

Ez a lány szimplán fiatal, csak szexelni akar, de szerintem nincs azon az értelmi szinten még, hogy értse is, hogy a szexnek mi is a lényege. Én a helyedben lezárnám vele a dolgokat. Úgy végleg. Azért van lelkiismeret furdalásod, mert szerintem már az, hogy egy ilyen fiatal lánnyal beszélsz ilyen dolgokról, rossz érzést kelt. Ami érthető mert törvény szerint nem, de szerintem ez kb pedofília.

Remélem tudtam segíteni!

2021. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
89%

Nem saját tapasztalat, de egy nagyon jó barátommal történt hasonló sztori annyi különbséggel hogy ő belement a dologba.

A csaj 16 volt a srác 27, tudom sok a korkülönbség. A lényeg hogy a csaj mindent megígért és megtette azért hogy felkeltse a haverom figyelmét, amikor végül szex lett belőle (megdolgozta a srácot rendesen mert le is itatta félig meg úgy kiöltözött és viselkedett hogy azt szép szavakkal le sem lehet írni...) mivel egyszer szexeltek ezért utána még nehezebben tudott ellenállni a srác. Kb 2-3 hónapig tartott egy szexelgetés, és amikor csak a srác mondta hogy ennyi legyen vége akkor mindig jött valami újabb dolog, a végén amikor nem tudott olyat mondani amivel a szexen keresztül megfoghatja a srácot akkor jött az érzelmi zsarolás, az öngyilkossággal fenyegetés meg a terhes vagyok kártya...

Szóval jobb ha nem mész bele, viszont ha komolyan érdekel a csaj és őt is te akkor mond neki hogy még egy 3-4 év és akkor lehet róla szó.

Addig nem ajánlom.

2021. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 Oldfire ***** válasza:
26%
Kamu kérdés
2021. júl. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!