Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszabb távon mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb távon mennyire működne a párkapcsolat egy switch nő és egy szubmisszív férfi közt?

Figyelt kérdés

A nő valószínűleg ki akarná élni a szubmisszív vágyait is.

Elfogadható az, hogy időnként eljár egy domhoz és ezzel kvázi megcsalja a pasiját? Akár közös megegyezéssel



2021. júl. 17. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%
Ha tudnám, hogy ezek mit jelentenek, akik szívesen válaszolnék 🤷‍♂️
2021. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Ha a dom, domina lenne, úgy érdekes lenne.
2021. júl. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez így nem működne hosszú távon,egyrészt mert az ember elsősorban a szerelmével akarja megélni a vágyait. Másrészt a nő valószínűleg nem tudna férfiként tekinteni a párjára így egy idő után.
2021. júl. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 harebell ***** válasza:
100%
Ha közös megegyezéssel, akkor nem megcsalás. De igen, ez egy lehetséges megoldás, viszont az is lehet, hogy nem lesz rá szüksége. Én is switch vagyok de a kapcsolatomban csak szub, teljesen jól működik így, nekem nem hiányzik már, hogy más szerepben is legyek. De ez nagyon egyénfüggő.
2021. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
10%
a normális férfi nő kapcsolat már nem divat?
2021. júl. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
#6, de igen, de azt nem kell a gyakorin megkérdezni. Egy olyan témáról viszont, ami keveseket érint, itt tudunk beszélgetni, találni olyanokat akiket érdekel.
2021. júl. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így nem lehet megmondani. Nekem switch nőként működik, mert csak fájdalomra vágyom, arra nem, hogy uraljanak, alázzanak stb. A szub páromnak pedig van egy minimális switch beütése. Legalábbis a kedvemért hajlandó megtenni ezt-azt. Ritka, aki tisztán szub vagy tisztán dom. De láttam már olyan szub pasikat, akik képtelenek lennének bármire is domináns oldalról. Ez esetben ha megbeszélik, szóbajöhet egy harmadik, domináns személy. Némelyik szubnak tetszik is, ha mással van a párja. Ha nem kifejezetten szexuális jellegű az együttlét a dommal, akkor könnyebben elfogadhatja a szub pasi. Vagy mehetnek együtt is egy domhoz, dominához vagy domináns párhoz. Ez is beállítottság kérdése, hogy nyitottak-e többesre.
2021. júl. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5

Mert a switch nőt izgatja az, hogy domináns legyen, viszont az alárendeltség is izgatja.

A switch párja meg csak alárendelt és nem is tudna domináns lenni

2021. júl. 17. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

8

Keresen dominánsabb nőt, így a pasija nem lenne féltékeny.

2021. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De szeretik egymást.

Meg igazi, vérbeli dominát szinte lehetetlen találni. Már az is csoda, hogy egy switchet sikerült.

2021. júl. 17. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!