Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalatotok van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van a roma lányokkal való ismerkedésben nem roma férfiként?

Figyelt kérdés
Jómagam “fehér” férfi vagyok, eléggé vonzónak találom őket, ezért vagyok kíváncsi. Természetesen kulturált lányokra gondolok. Nem trollkodásra meg gyűlölködésre, hanem értelmes válaszokra számítok. :)

2021. júl. 27. 00:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagyon keverednek a magyarokkal……
2021. júl. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

Semmilyen.Amit hallottam az meg nem futott ki heppy end re.

És legtöbbször nem a nő vagy srac miatt.

Remélem elég pc voltam.

2021. júl. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
91%

#2 lefordítom nem pc nyelvezettel:


Nem jön ki a magyar a roma kompániájával. Náluk a család a gyenge láncszem,mert ha egy roma nem romával jön össze az szégyent hoz a családra.

2021. júl. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden roma ennyire "hagyománytisztelő" mint amit a 3-as ír. Sok vegyes kapcsolat létezik, viszont van hogy a család hátrányt /akadályoztatást jelenthet. Persze a kulturált családoknál csak meg kell felelned az elvárásoknak, amik esetenként nem is olyan egyszerűek.
2021. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Buliban, illetve "speciális szituációkban" jöttem össze roma lányokkal, semmiben sem voltak mások mint a nem romák - az ember, a személyiség a lényeges nem a származás. Kapcsolat esetén is összetett a dolog, számolnod kell azzal hogy a kívülállók folyamatosan ferde szemmel néznek rájuk (létező jelenség a rasszizmus) meg utána rád is és ha úgy alakul akkor majd "félvér" gyerekeitekre is.
2021. júl. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Te is paraszt vagy az ő szemükben.
2021. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám barátnője az. Gyönyörű lány, tanult, anyukája végtelenül kedves, dolgos asszony. Olyan kicsit, mint egy török lány. Ő is dolgozik rendesen, kézben tartják a pénzügyeket és szerencsére a lánykérés sincs messze.

Én mondjuk rasszista vagyok, de ez a lány teljesen más és tenyleg a tesómhoz való.


Az előző csaja is az volt, na, arról kiderült, hogy sunyiban egyenként kva. Hivatásos. Valami oldalon is fent van/volt. Új pasi, úgy gyerek, van már vagy 8 neki és sajnos tesómtól is.

2021. júl. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy az, hogy romák és magyarok nem jönnek össze egymással, mert nem jönnek ki, ez nem igaz, mert a mi korosztályunkban a 20-30 éves korosztályban rengeteg már a félvér, azaz kevert ember.

Sőt néha még idősebb felnőttekben is előfordul, hogy félig magyar és félig roma keverékek.

Egyáltalán nem a származást kell nézni, vagy arról megitélni embereket, mert a személyiség a fontos, mert minden ember egyedi.

2021. júl. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mellesleg már a mai világban annál gyakoribb lesz a magyarok és a romák keveredésének, mert már sokan nem tudnak az emberek a saját fajtájukon belül összejönni, mert például egy magyar fiú nem kell egy magyar lánynak sem és egy roma lánnyal meg össze tud jönni.

Szóval sokan vannak úgy, hogy a saját fajtájukon belül nem találja meg az ideálját.

2021. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

9#

A magyar meg a cigány nem külön faj, csak külön nemzetiség. Külön faj az lenne, ha pl egy fókával akarnál összejönni.

Az eredeti kérdésre a válasz: nekem az a tapasztalatom, hogy a roma lányok igenis szívesen összejönnek magyar fiúkkal. Nekem is volt már roma barátnőm és nem volt semmi probléma.

2021. júl. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!