Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen tapasztalatotok van a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatotok van a roma lányokkal való ismerkedésben nem roma férfiként?

Figyelt kérdés
Jómagam “fehér” férfi vagyok, eléggé vonzónak találom őket, ezért vagyok kíváncsi. Természetesen kulturált lányokra gondolok. Nem trollkodásra meg gyűlölködésre, hanem értelmes válaszokra számítok. :)

2021. júl. 27. 00:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

8-as és 9-válaszoló voltam, nekem is van roma exem és apum barátnője is roma származású és már 4 éve nagyon jól megvannak.


Szóval azért is írtam, hogy romák és magyarok nem igaz, hogy nem kedvelik egymást, csak nézőpont és hozzáállás kérdése.

2021. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

NE csináld...!!!

Apámat is c típusúak tették tönkre! Kellett neki c-vel házasodni... (nem anyámmal).


F

2021. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj amikor elkezdenek jelentkezni,jönni a rokonok..
2021. júl. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
70%
Viszont a szex általában fantasztikus velük (nem a rokonokkal).
2021. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
30%
Primitív semmirevaló káros férgek. Legjobb ha eltűnsz.
2021. aug. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
35%

#15

Ez így ostoba általánosítás.

Ami a primitív emberekre jellemző.

2021. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%

Primitív emberek minden nemzetiségűekben van.


Jó indulatú és civilizált és rossz indulatú, bunkó emberek vannak származástól függetlenül.

2021. aug. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47%

#16


Viszont hasznos tanácsot adott a #15, ha az ember jó akar magának, érdemes megfogadni.

2021. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha az ember jót akar magának akkor mindenkivel óvatos származástól függetlenül. Én pl saját lakásomra nem vinnék fel senkit már az első nap. Egy nap után nem kell, hogy tudja hol lakom.
2021. aug. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!