Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez a fiú mit akar?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a fiú mit akar?

Figyelt kérdés

Tánctanárom a srác múltkor volt egy buli ahol sok lánnyal táncolt volt aki ment hozzá de visszautasította kíváncsi lettem és én is hozzámentem de úgy h eleve megfogtam a kezét s nagyon szorosan magához húzva táncolt, tánc után erősen megölelt és azt mondta köszi a táncot. Ha ennyire tetszett neki ő miért nem kért fel?

Nem félénk típus nálam jobb csajokat is felkért.

Órán általába nagyon szigorú próbál lenni erősen irányítja a lányokat ,de velem egy kézzel táncol és belevisz olyan figurákba amiket még nem tanított, miért tesztel?

Azt mondják róla nagy fuckboy de velem semmi olyasmit nem próbált lehet nem akar tanítványával kezdeni? Én badoon besziveztem de semmi reakció viszont partyn végig simult a testemhez és olyan mas feeling volt. Szerintetek is fuckboy vagy mit akarhat? 21L 30F


2021. aug. 3. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Szia

Melyik településen laktok?

2021. aug. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Hááát a Badoon valószínűleg nem azért van fent hogy recepteket keressen 😂 Minek válaszoljon ott ha egyszer élőben is ismer? Az igazán rutinos fuckboy az nem fog a táncparkett közepén végigtaperolni meg egyből ott lesmárolni, hanem eléri hogy már attól nedves legyen a bugyid ha rágondolsz. Majd kinyögi ha akar valamit, de azt már levette hogy te tőle igen 😂😂😂
2021. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha már kellően elhasználta a jelenlegi háremét, elővesz téged is nyugi.
2021. aug. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vonzódik hozzád, az ezekből biztos, kérdés Te mit akarsz?
2021. aug. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na megtörtént?
2021. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!