Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, 5 éve élek boldog, harmonikus párkapcsolatban, szex terén - mióta nyíltan megbeszélünk mindent - egyre jobb minden. Egy valami hiányzik: az orális szex. Nem kapom meg, csak a párom - amit élvezek is csinálni. Annyira jól kompenzálja szexszel ezt a dolgot, hogy azt hittem, teljesen kiiktatta belőlem az ez iránti vágyat.

Van egy kollégám, aki konkrétan felajánlotta ezt számomra - úgy vélem nyílt házasságban él -, és úgymond nem is kérne érte semmit. Szereti a nőt kényeztetni. Nincs érzelmi szál egyikünk felől sem, ez biztos.

Nagyon vágyom a dologra, főleg így, hogy nem kell "ellenszolgáltatást" nyújtanom semmilyen téren, de nem akarom megcsalni a páromat.

Kérdésem az, hogy megcsalásnak számít-e, ha érzelmek nélkül, kizárólag az élvezetért megkapnám azt, amire vágyok mástól? A két szexuális dolog össze sem hasonlítható, mert míg az affér kizárólag felém való orális aktust takar, addig a párommal, nos.. hát minden alkalommal többszörös hüvelyi orgazmussal ajándékoz meg.

Mi a véleményetek erről? Fiúk, lányok vegyesen várom a válaszokat, mert nagyon örlődöm... :(


Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 10. 12:18
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#26

Ah, igen. Aki véres gyilkossággal fenyeget random anonim kommentelőket, az biztos nem megfélemlítés és zsarolás céljából ír ide a kérdezőnek mindenféle misztikusnak szánt üzenetet.


Ja, de. Pont hogy de.



#26 voltam.

Most engem is megtalálsz?

2021. aug. 30. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

#28: köszi, de azóta sikerült megbeszélni a dolgokat elég nyitottan, úgyhogy helyre jönnek itt a dolgok 🙂

A helyzet adott volt, de mádrészről érdekes megfigyelni hogy kiből mit vált ki ez a kérdés.

Mindenesetre köszi mindenkinek 🙂

A kommentháborút meg kérlek, folytassátok máshol...

2021. aug. 30. 06:12
 33/34 anonim ***** válasza:
48%

26#

Ah míly költői hangvétel.

Téged miért is operálnálak brutálisan meg? Durván írtál és személyeskedően? Nem.

Csak hitetlen vagy ami egyéni véleményed. Én megírtam a magamét és íme helyre billent a kérdező. Ugye? Ha valamit nem hiszel az még igaz lehet.

2021. aug. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

30#

Nem én anyáztam, FOTELRAMBO kezdte én csak válaszoltam mert illedelmes vagyok.🤣🤣🤣

2021. aug. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!