Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, 5 éve élek boldog, harmonikus párkapcsolatban, szex terén - mióta nyíltan megbeszélünk mindent - egyre jobb minden. Egy valami hiányzik: az orális szex. Nem kapom meg, csak a párom - amit élvezek is csinálni. Annyira jól kompenzálja szexszel ezt a dolgot, hogy azt hittem, teljesen kiiktatta belőlem az ez iránti vágyat.

Van egy kollégám, aki konkrétan felajánlotta ezt számomra - úgy vélem nyílt házasságban él -, és úgymond nem is kérne érte semmit. Szereti a nőt kényeztetni. Nincs érzelmi szál egyikünk felől sem, ez biztos.

Nagyon vágyom a dologra, főleg így, hogy nem kell "ellenszolgáltatást" nyújtanom semmilyen téren, de nem akarom megcsalni a páromat.

Kérdésem az, hogy megcsalásnak számít-e, ha érzelmek nélkül, kizárólag az élvezetért megkapnám azt, amire vágyok mástól? A két szexuális dolog össze sem hasonlítható, mert míg az affér kizárólag felém való orális aktust takar, addig a párommal, nos.. hát minden alkalommal többszörös hüvelyi orgazmussal ajándékoz meg.

Mi a véleményetek erről? Fiúk, lányok vegyesen várom a válaszokat, mert nagyon örlődöm... :(


Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 10. 12:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
68%
Ilyenkor amikor elgondolkodsz hogy más megtehetné neked, nem zavar hogy más érne hozzád? Hol ilyenkor a szerelem? Mert az kizárólagossá teszi a testi kontaktust, vagyis hogy neked csak ő jó, neki pedig csak te.
2021. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
#9 Ezen már én is elgondolkodtam... Most erre mit mondjak? :)
2021. aug. 10. 14:07
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem mondod meg a parodnak, ha olyan jo a kapcsolat, hogy marpedig te enelkul nem tudsz elni, es ha o nem akarja csinalni, akkor mastol behajtod?


De en is azt mondanam, hogy ha ez felmerul benned, akkor az nem jo kapcsolat. Harmonikus kapcsolatban megerto a masik, erti, hogy az oral kolcsonosen jar es ha esetleg nem is a kedvence, de a parja kedveert megteszi, mert szereti. Ennyi. 28f

2021. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális az egyoldalú dolog véleményem szerint keresned kellene mást aki orálisan is kényeztet amúgy megcsalásnak számít 31F
2021. aug. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 fökapitany ***** válasza:
75%
Én nem tekinteném annak,ha a barátnőm tőlem nem kaphat meg valamit és azt máshol megkapja. Feltéve,hogy ettől a kettőnk kapcsolata nem változik. Mondjuk én imádok nyalni,de ez más tészta.
2021. aug. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
76%

Igen, megcsalás lenne.

De ha már felmerült benned és van rá megbízható jelentkező is...

A te döntésed. De ha megteszed és kiderül, elveszítheted a párodat, benne van a pakliban.

2021. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%

Ezt te kell fejben lejátszad. Ha téged nem zavar és nem több ez 1 nyalásnál..... 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️ Miért ne?!

Én tök megértem a helyzetedet, van valami ami hiányzik. Ezt nem lehet pótolni mással.

Most majd jönnek a lepontozók, de gondoljatok csak bele, ha mondjuk egész életetekben nem ehetnétek a kedvenc kajátokat, mikor mások előttetek eszik.

2021. aug. 13. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Nos, hogy állsz a vágyaiddal?
2021. aug. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

#17: köszi 🙂


Nem történt meg, sikerült a dolog felfedése nélkül megbeszélni mindent a párommal 🙂

2021. aug. 27. 06:39
 20/34 anonim ***** válasza:
0%

Agyatlan ribizli. Azt gondolod,hogy nem tudom mi történt a háttérben?

Gondolkodj el magadban és azon is,hogy én vagyok e az akinek gondolsz.

2021. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!