Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi számít megcsalásnak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, 5 éve élek boldog, harmonikus párkapcsolatban, szex terén - mióta nyíltan megbeszélünk mindent - egyre jobb minden. Egy valami hiányzik: az orális szex. Nem kapom meg, csak a párom - amit élvezek is csinálni. Annyira jól kompenzálja szexszel ezt a dolgot, hogy azt hittem, teljesen kiiktatta belőlem az ez iránti vágyat.

Van egy kollégám, aki konkrétan felajánlotta ezt számomra - úgy vélem nyílt házasságban él -, és úgymond nem is kérne érte semmit. Szereti a nőt kényeztetni. Nincs érzelmi szál egyikünk felől sem, ez biztos.

Nagyon vágyom a dologra, főleg így, hogy nem kell "ellenszolgáltatást" nyújtanom semmilyen téren, de nem akarom megcsalni a páromat.

Kérdésem az, hogy megcsalásnak számít-e, ha érzelmek nélkül, kizárólag az élvezetért megkapnám azt, amire vágyok mástól? A két szexuális dolog össze sem hasonlítható, mert míg az affér kizárólag felém való orális aktust takar, addig a párommal, nos.. hát minden alkalommal többszörös hüvelyi orgazmussal ajándékoz meg.

Mi a véleményetek erről? Fiúk, lányok vegyesen várom a válaszokat, mert nagyon örlődöm... :(


Köszönöm a segítséget!



2021. aug. 10. 12:18
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
49%
Te 20-as meg azon, hogy én vagyok-e az aki vagyok? Vagy azt sem tudom ki vagyok?! És szerinted a kérdező, tudja-e, hogy te tudod-e, hogy ő ki? 🤔 Vagy tudja-e a kérdező, hogy én ki vagyok?! És te tudod, hogy te ki vagy?
2021. aug. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
48%

#20

Én pedig a Mikulás vagyok.

Láttam mindent, idén még virgáxs sem lesz!

2021. aug. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
0%

21#

Te vagy aki vagy ha tudod ki vagy a kérdezőt meg tudom,hogy ki😁

A kérdező nem valószinű,hogy tudná ki vagy,magammal tisztában vagyok,hogy én ki vagyok.


22#

Lebuktál mikulás😁

2021. aug. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

21-es vagyok, most már nagyon kivagyok.

Mennyi az esélye annak, hogy tudod, hogy ki ő? 1000000, az 1-hez?!

2021. aug. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

21#

1/1 vagyis 100%.

Nagyon is tudom ki ő.

Most már az a kérdés,hogy én ki lehetek.

3 lehetőség van.

1, aki csak "nyalni" akar.

2, a párja akit hülyére vettek.

3, nagyon jó ismerős.

Nos döntsd magad.

2021. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

#25

Mindegy melyik, mert próbálod itt érzelmileg zsarolni.

2021. aug. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
68%
20- as kis senki. Nem történt srmmi, csak egy gondolat. Te meg jelentéktelen senkiként még vered magad.....anyukád tuti büszke rá. Na, húzz már innen a picsába.
2021. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez megcsalás. Összejönni egy másik férfiaval akár romantikus vagy csak szexuális céllal a párod tudta nélkül, megcsalás.

És szexuális alatt nem a behatolásos szexet értem, hanem mindent ami a szexualitással kapcsolatos.

Ezeknek a dolgoknak a tervezését nem feltétlenül mondanám megcsalásnak, de elég jelentősen indikálja, hogy hajlandó vagy megcsalni a párod. Ha nem akarod őt megcsalni, ne ilyeneket kérdezz az interneten, hanem nézz magadba. Ne kiskapukat keress a megcsalás definíciójában, mert mindegy, mit mond a szótár, ha a párod szerint ez megcsalás.

Ha pedig ennyire hiányzik az orál, ezt előbb kellett volna jelezned, és esetleg szakítani kellett volna vele. Ha viszont fontosabb a kapcsolatod ennél, felejtsd el az orált. Sajnos nincs mit tenni. Megcsalással nem érdemes próbálkozni, mert úgyis kiderűl, és az nagyon szar lesz.

2021. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
0%

26# Hidd azt de tévúton jársz.

27# Lehet,hogy számodra senki vagyok ahogy részemről te is.

Csak döntsd el végre,hogy kis senki vagy jelentéktelen senki vagyok. Anyám,hogy került a képbe hisz semmi köze hozzá.

De van egy érzésem,hogy ha tehetném hamar csökevényes lenne az etetőd utána az általad említett testrészeden keresztűl kivenném a manduláidat. Talán elmenne a kedved,hogy szájhősködjél. Most szépen gondolkod el azon,hogy miket írtam értelmezd majd ezek után logikusan tedd össze a dolgokat és ezek után válaszolj rendesen ha már ennyire akaratosan személyeskedő vagy.

Ha nem megy írj szívesen segítek összetenni a gondolataidat.

2021. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
29-es jó kemény vagy, na. 😁😁😁
2021. aug. 30. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!