Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők szeretik egyáltalán a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik egyáltalán a férfiakat?

Figyelt kérdés

A szex és a gyerek is azért van, hogy hozzáférhessenek a férfi erőforrásaihoz (pénz, ingatalan, egyéb materiális javak).


De szeretni? Minek? Használni kell a férfit, gondolják ők.



2021. aug. 30. 23:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, de a legtöbb "kapcsolatom" (vess rám követ, de közte alkalmiak is) akkor volt amikor csóresz diák voltam illetve pályakezdő egy nem túl menő cégnél. Viszont sosem picsogtam, hogy mik vannak 😂
2021. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

Ez talán igaz volt az 50es években, amikor kb lehetetlen volt válni, mert anyagilag és szociálisan nem volt reális.


De ma?


Apám, ha a nők gyereket akarnak, ahhoz nem kell fix pasi. Kicsit teperni kell, de lehetsz egyedülálló szülő.

Jól keresni is lehet nőként.

Szexet is pofonegyszerű összehozni, és nem kell egy kis kolbászért etetni a disznót.


Ezek a dolgok szerintem max akkor kiemelkedően vonzóak, ha az a pasi tényleg nagyon módos vagy kuemelkedően jó a szexben (és ez is 80%ban empátia és kommumikáció).


De a hétköznapi srácok? Ne kacagtass.

Kb semmi olyat nem hoznak amit egy kis akarással meg ambítcióval egy nő ne tudna magának összehozni.


Ha manapság egy nő megállapodik, azt érzelmi okból teszi, és ha válik, annak is nagyon nagyrészt érzelmi oka van.

2021. aug. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem a nők az érzéseket szeretik és nem azt, amiért érzik. Erre elég jó példa, hogyha egy nőnél elmúlik a szerelem, hiába hangoztatja a hűséget, akár már másnap is kidobhatja a pasiját, megszűnhet felé mindent tisztelet és már ugorhat is a következő péniszre.
2021. aug. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
13%

A nők a legjobb manipulàlok.

Mindig a pénzt kell nézni az ami nem csap be.

2021. aug. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem kb 20%-a igen.

A többség olyan mint az itt válaszolók. Azért vannak felháborodva, mert nagyon jó kérdés.

2021. aug. 31. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
83%

Adhatnék választ, saját példát, stb.. De már leírták többen, és azt hiszem, te menthetetlen vagy.

Ez igazán nem kérdés, te csak önigazolást keresel.

Borzasztó savanyú életed lehet.

2021. aug. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
72%
Kellene már az a népességszabályozás.
2021. aug. 31. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
83%

Jaj téged valaki nagyon megbánthatott.

Nem azért megyek bele egy párkapcsolatba egy férfival hogy csak szex legyen és hogy gyereket csináljon nekem (fontos a szex, de nem ez az elsődleges, gyereket pedig nem akarok). Van saját keresetem, azért tanulok és dolgozok hogy később jobban kereshessek, nem szorulok arra hogy egy férfi eltartson. Sosem használtam ki egy férfit sem.

Elég nagy általánosítás lett ez a kérdés.

2021. aug. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
20%
Japánban tényleg így gondolkodnak a nők.
2021. aug. 31. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nagyon sok ilyen van, hogy nem szeretik egymás igazán.
2021. aug. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!