Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kit válasszak szerintetek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak szerintetek? Két pasi, két különböző stílus

Figyelt kérdés
Van, akinek a dominanciája jön be, de alapból egy pörgős srác, a másiknál pedig a nyugalom vonz.. na most hogy gyúrjak belőlük egyet? :( 26n
2021. szept. 13. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
tartsd meg mindkettőt
2021. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Megmondom melyiket válaszd ha te megmondod, hogy sört, vagy bort igyak ma este. De ha nem leszek elégedett a döntéseddel amit látatlanban adtál nekem idegenként akkor téged foglak hibáztatni.
2021. szept. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ahogy #1 mondja. Mivel a kettest egyessel csalnàd, vedd elejét 😂
2021. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hozz össze velük egy hármast!

Ha nem megy, szólj, segítek.

2021. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek van igaza
2021. szept. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell döntened. Csak legyél velük őszinte. 33F vagyok, 11 éve párkapcsolatban. Anno a párom hasonló helyzetben volt velem és egy másik sráccal és mi választás elé állítottuk.


Ő választott (engem). Akkor azt hittem, ez mekkora királyság. Kb. 2 éve meg mindketten úgy vagyunk, hogy óriási hiba volt. Mindenki sokkal boldogabb lenne, ha akkor, ott, nyíltan és őszintén kommunikálunk. És nyílt lapokkal játszunk, hogy mindenki dönteni tudjon, hogy mi fér bele neki és mit vállal be.


Így meg lettek elnyomott vágyak, érzelmek, szőnyeg alá söprés, ami 8-9 év után akkora lavinát indított el maga után, amit sokkal nehezebb most kezelni, mint akkor lett volna.


Ne válassz. Csak legyél őszinte és élj.

2021. szept. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dugj mindkettővel amíg neked jólesik, majd keress egy olyat amelyikben all in one van, s nem csak félmegoldás. Egyikhez sem kötődsz annyira erősen érzelmileg ha ezen a kérdésen lamentálnod kell, de addig meg élvezed az életet :)
2021. szept. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
49%

Az attól függ hosszútávú kapcsolatot szeretnél vagy csak izgalmakat, erős vonzalmat, stb

A nyugodt pasi alkalmasabb egy jól működő párkapcsolatra

2021. szept. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!