Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden lány örülne annak ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány örülne annak ha fiatalon találná meg az igazit vagy van aki nem örülne mert előtte még szeretne több fiúval lenni?

Figyelt kérdés

20 körüli lányokra gondolok.


Én fiúként nagyon örülnék, nem érdekel az engem hogy több lánnyal is kipróbáljam a szexet.


2021. szept. 16. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Nincs olyan hogy igazi...Két párom volt, mindkettőre azt hittem abban a pillanatban mikor együtt voltunk hogy az az "igazi".

Általában aki élete során egy emberrel volt együtt vagy az első szerelmével házasodott össze az később bánni fogja hogy nem volt együtt más emberrel és kíváncsi lesz milyen lenne mással.

Nem keresem görcsösen az igazit, neked is ezt ajánlom.

2021. szept. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%

Én sem hiszek ebben az igazi dologban, biztos van, akinek összejön vagy mittudomén, de hát nekik egészségükre.

Én inkább szeretem kiélni, hogy még fiatal vagyok meg ilyenek.

2021. szept. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Elég fiatalon találtam meg a jelenlegi párom, 20 évesen. Előtte kettő partnerem volt, de nem vágyom másra. Jó pár éve együtt vagyunk, és el tudom vele képzelni a jövőm.
2021. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Vannak akik a tündérmesékben hisznek míg vannak akik inkább élik az életet és rájönnek igazi leginkább lesz aki igazán megtenne értük mindent.
2021. szept. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!