Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tetszhetek úgy egy szép...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszhetek úgy egy szép lánynak hogy még sosem kellettem egy lánynak sem?

Figyelt kérdés

Nekem az a leghihetetlenebb az egészben hogy nagyon szép lány és bejövök neki, pedig eddig még senkinek nem tetszettem. Bár lehet azért mert nem nagyon járok társaságba.

Ha egy szép lánynak tetszem akkor elvileg én jól nézek ki? Abból gondolom hogy tetszem neki mert folymatos engem néz, és mindig nevet, mosolyog ha beszélek és állandóan a közelemben van. Pedig ő egy olyan lány akiért minden fiú csorgatja a nyálát. Mi tetszhetett meg bennem, nem tudom...

24F


2021. szept. 17. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ezen ne agyalj te marha! Az efféle dolgokra nem kell egzakt válasz, elég ha a kémia működik, és a dolgok természetüktől adódóan történnek. Jó lenne ha te is jeleznéd hogy bejön neked Ő, mondjuk, ha elmondanád neki. Elhívtad már randira?
2021. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Figy' most akkor bejössz neki vagy mi? Ha igen akkor mi a lóxart agyalsz??? Azt várod hogy - akár csinos, akár nem - majd a csaj rángasson be az ágyába? Ott a lehetőség az orrod előtt, hát élj vele! Ha sokat töketlenkedsz akkor elmegy a hajó az orrod előtt. Mit veszíthetsz hombre? Vamos!
2021. szept. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
9.ben egy alacsony kis hülyegyerek voltam és valahogy összejöttem egy tényleg objektíven nagyon szép, fiatalsága ellenére egész nőies lánnyal. Még évekkel később is volt hogy felhozták haverok hogy "fú azt hogy a szarba szedted fel?", persze nem igazán rajtam múlott hanem egyszerűen valamiért bejöttem neki. Vannak csodák. Csak ritkák:D
2021. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
"Ha egy szép lánynak tetszem akkor elvileg én jól nézek ki?" Ne képzelj bele többet! Örülj, hogy neki tetszel! Öt hoditsd meg de gyorsan, mielött rájön, hogy tévedett:-))
2021. szept. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom barátom, de azt igen hogy úgy még egyetlen bokszoló sem nyert meccset hogy feltartott kézzel mászott be a ringbe.
2021. szept. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha hiszed ha nem, én egy elég csinos, szép arcú nő vagyok, és világ életemben forgatták a szemeiket a családtagjaim, barátaim a párválasztásomon, de engem mindig megfogott valami a külsejükben, valami plusz. Az első barátomnak csapzott volt a fogsora, odavissza voltam a mosolyáért, a második az a típus volt, akire azt mondják "egy fokkal szebb az ördögnél", a harmadik (aki a férjem) hiába 30-as, nagyon korán kiőszült, és bizony megjelentek már a ráncok is, egyébként épphogy csak, de magasabb is vagyok nála. Imádom. Nem vagyok állszent, tudom, hogy kaphatnék szebbet izmosabbat magasabbat, de soha nem ezt kerestem, hanem valami plusszt, amitől karakteresebb lesz az arc, nekem ez sokkal jobban bejön. Gondolkodj kicsit, rajtad is biztos van valami, ami megfogta - ha tényleg bejössz neki.
2021. szept. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden lehet. Én se hittem el rögtön az elsőt, persze.
2021. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!