Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tegnap volt az első randink.Sm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt az első randink.Smároltunk,simiztük egymást meg egyebek. A fiú a kezemet több alkalommal megfogta és a himvesszőjéhez rakta.Gondolom azt szerette volna,hogy megfogjam neki.De én ezt nem tettem meg.Most ezért lúzernak és pancsernek néz?

Figyelt kérdés
2021. okt. 10. 13:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%

Ha nem verted azonnal pofán akkor veled nagy problémák vannak.

Menj pszichológushoz.

Mert erre kb az a normális reakció

2021. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
47%
Akik itt kritizálják a srácot meg stb., azok smároltak egyáltalán valaha?? Baszki ha már smároltak meg tapizták egymást, egyértelmű hogy megvolt a vonzalom szóval nem csak úgy odament egy idegen és rátette a kezét a farkára.
2021. okt. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

#11

😂

Ja persze meg amúgy ha házasság előtt szexelek akkor is bolond vagyok nem? Inkább olvasgasd a 2000 éves mesekönyvedet, ne itt irogasd a f@szságokat köszi

2021. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon máshogy éljük meg a dolgokat.

Nekem izgi volt megérinteni a barátom péniszét nadrágon keresztül is.

És pont jóleső érzés is volt, hogy miattam lett neki kemény.

Tudom, és látom, hogy könnyen izgulósak a fiúk, én emiatt még sosem bántottam vagy szóltam meg egyiket sem.

2021. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

Ja és még annyi, hogy elvárjuk, hogy ők kezdeményezzenek, mivel hogy nézne már ki, ha mi másznánk rájuk.

Viszont a kezdeményezésük meg ilyennel is együtt jár, ezért megszólni bármely fiút szerintem badarság.

Utána a döntés úgyis a mienk, hogy hogyan tovább.

2021. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
24%
Én azért nem adnám oda bárki kezébe a farkam! teccikérteni? ;-)
2021. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
74%

Meg viszonylag félénkek is már ezek a mai fiúk, így nagy dolog, ha egyáltalán mer kezdeményezni.

Sosem törném le a szarvukat, legalább vagány a srác, nekem semmi bajom sem lenne ezzel.

2021. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%

#14: te mi a szarról beszélsz? A kezdeményezést úgy kell érteni, hogy leszólítja a nőt és elhívja randizni, nem úgy, hogy ki akarja veretni a farkát első randin.

Meg mi az hogy szegénynek ezzel jár a kezdeményezés és ne alázzuk meg vagy szóljunk be? Igen, az nem gond, ha feláll a farka és esetleg észreveszem. Nem fogom lealázni, mert valahogy nem tudta kontrollálni. Viszont ez megint más, mint mikor egy pasi ha már frlállt neki, ki akarja veretni vagy leszopatni magát.

Ha egyáltalán nő vagy, nemlehetsz nagy észlény..

2021. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
Minek a nő kezét pakolgatni? Ha nem IQ nulla a csaj, akkor érti a célzást, ha az ember annyit mond, hogy "annyira jól csókolsz, hogy már szorít a nadrágom és erősen vissza kell fognom magam". Aztán majd a nő eldönti, hogy mihez kezd ezek után a célzással. Ha akarja kiveri, ha nem, akkor majd legközelebb. Az IQ nulla nők pedig mindig kiverik, nekik nem kell célozgatni sem.
2021. okt. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
66%

Hát én nem olvastam hogy elővette volna és a cél az lett volna,hogy leszopd,de persze van,akinek a fantáziája egy kicsit élénk.Nem is tudom miért!

Szóval úristen!Mi lett volna ha nadrágon keresztül a kezdet megérintiVagy ha magához húz és szorosan átölel,közben megérzed hogy kemény odalent!!!!El se tudom képzelni ezt a hatalmas lelki traumát,amit átéltél!

És mondd a nyelvét érintetted a szájában???

2021. okt. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!