Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyetemista lánynak elfogadható az ilyen formájú fix anyagi támogatás?

Figyelt kérdés

Kifizetem részére az albérletet, a rezsiköltségét, az étkezését, a féléves tandíját havi lebontásban és a hozzám való oda vissza utazását .Szexkapcsolat is megfelelő lenne, de ha ezt hosszútávon vállalnám részére, akkor barátnői minőségben szeretném magamnak. Egy 18 éves nőre gondolok, aki jövőre menne egyetemre. Segítenék neki megfelelő albérletet is találni.

Havi fix összegű támogatás esetén, szerintetek ez a felállás működhetne?



2021. okt. 15. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes, eddig egyetlen partneremet, barátnőmet sem szponzoráltam mégis együtt voltam velük. Ettől ha neked ennyi pénzed van és azon akarsz vásárolni magadnak csajt csináld nyugodtan. Mindig lesznek olyan nők akik bedobják a testüket az anyagiakért, a kereslet-kínálat megtalálja egymást.
2021. okt. 16. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
100%
hagyjatok, ez a csicska tokeletesen megerdemli a sorsat. remelem meg penzert se nyul majd senki ehhez az incel fszhoz
2021. okt. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%
Egy normàlis 18 éves "nő" (kislàny) ilyenbe nem megy bele.
2021. okt. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
100%
Húgomat pl. lehúzta pénzzel a pasija. Amúgy én is olyan párokat ismerek, akik közösen fizetnek. Én is, mikor találkozok csajokkal, akkor nem várják el, hogy fizessek. Szóval lehet, hogy a támogatottság a kevésbé elterjedtebb, de nem vagyok biztos benne.
2021. okt. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
88%

Biztos hogy akad ilyen nem is kevés.

De hogy barátnőd legyen az szinte kizárt.

Ezért örülj ha heti egyszer, max kétszer dugtok és megy mindenki a maga útjára.

2021. okt. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
100%

Támogatod a társadat(aki nem a társad,mert nem vagy vele most,hanem max szexpartnered "lenne "a jövőben) az szerinted ugyanaz mintha valaki szexuális szolgáltatasért cserébe fizeti a tandíjat?

Hat elég erdekes elképzeleseid vannak.


Akkor ha én elmegyek egy kvahoz,tképpen a rezsibe szállok be,és támogatom a társam nem?

2021. okt. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 A kérdező kommentje:

25: hát ha ezért cserébe egyszer max kétszer dugunk, akkor miért cserébe lenne a barátnőm. Nagyon gyerek fejjel gondolkodtok.

Manapság egy nő oda megy, ahol anyagi biztonsága van. És ahol érdekei vannak. Az élethez legfontosabb dolog egy egyetemista lánynak a költségek megteremtése , finanszírozása.Mert annak hiányában nem tud fejlődni ezen a pályán. Egy igazán felnőtt gondolkodású 18 éves lány jobban örül egy ilyen partnernek, mint annak, aki csak szavakban és az ágyban szereti.

Mert ahogy a nők mondják, farka minden férfinak van.


És persze most itt belemehetünk itt abba, hogy szerethetne bennünket egy nő azért, amilyenek vagyunk. Nyitott rá a lehetőség.

De ha ez meg is történik, akkor is ha szüksége van a fejlődésre és minden pénzbe kerül, azt pénz nélkül nem tudja megoldani.

És ha okos nem pedig buta, nem azzal lesz együtt, akinek farka van csak meg szavai, hanem azzal, aki előrébb tudja segíteni az életben.


Könyörögve kérlek benneteket, ne csináljatok úgy, mint az óvodások.

2021. okt. 16. 13:29
 28/81 anonim ***** válasza:
90%

Ne próbálj ideológiát gyártani ahhoz hogy miért csak vásárolni tudsz magadnak puncit, mert önmagadban annyira sekélyes vagy hogy máshogy nem megy.


Még akkor se ha a világ efelé hajlik egyre inkább, és minden második nő szétdobja magát egy extra húszezresért.

2021. okt. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj ha te ennyire tartod magad, hogy veled senki se állna le, csak pénzért, az egy dolog. De nem minden férfi ilyen:)

L

2021. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 A kérdező kommentje:

Ez nem ideológia. Tételezzük fel, hogy megismerkedsz egy nővel.

Hogyan tovább? Főleg ha azt vesszük figyelembe, hogy fejlődni akar.

Melletted és te általad nem tud. Akkor szerinted ez meddig fog tartani, függetlenül attól, hogy elvagy -e vele és dúl a love vagy sem?

(Egyetem mellett még nagy nehezen elmegy majd dolgozni néhány tízezerért,

közben iskolába jár és tökéletesen teljesít? Miközben amit megkereshet az még a töredéke sem annak, amire valójában szüksége lenne. Közben még veled van és szopogat téged, mert dúl a love. Hol élsz te? )


Hidd el , hogy van lelkem és az is örömmel töltene el, ha egy számomra szimpatikus nő csak úgy velem lenne. De a környezetemben és máshol sem láttam még ilyet. ellenben mást már igen.

2021. okt. 16. 13:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!