Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyetemista lánynak elfogadható az ilyen formájú fix anyagi támogatás?

Figyelt kérdés

Kifizetem részére az albérletet, a rezsiköltségét, az étkezését, a féléves tandíját havi lebontásban és a hozzám való oda vissza utazását .Szexkapcsolat is megfelelő lenne, de ha ezt hosszútávon vállalnám részére, akkor barátnői minőségben szeretném magamnak. Egy 18 éves nőre gondolok, aki jövőre menne egyetemre. Segítenék neki megfelelő albérletet is találni.

Havi fix összegű támogatás esetén, szerintetek ez a felállás működhetne?



2021. okt. 15. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 A kérdező kommentje:

Nem mehetek oda az utcán egy 18 éves lányhoz. És a környezetemben sincs ilyen jelenleg. De egyébként valamivel idősebb nő is megfelelő lehetne huszonévessel is eltudom képzelni a dolgot. De ahhoz sem lehet ismeretlenbe oda menni az utcán. Ha nincs olyan közvetítő ember, aki ebben segít, például azáltal, hogy az egyik lány bemutatja a barátnőjét, akkor nem megoldható.

Az információáramlás civilben az élő emberi- kapcsolati forrásokon keresztül működik.

2021. okt. 16. 23:18
 62/81 anonim ***** válasza:
100%
Tuti elfogadható de hűséget ne várj tőle és inkább ne kérdezd meg tőle hogy volt-e mással.
2021. okt. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:

60: Ahhoz, hogy ő fiatalon fejlődni tudjon, potenciális társra van szüksége.

Az egyetemi éveknek költsége van. Főleg annak, aki vidékről megy például Budapestre.

Aki csak arra képes mint te, hogy összespermázza a punciban a méhszájat, attól fiatalon egy nő nem fog fejlődni.

2021. okt. 16. 23:21
 64/81 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rakás ilyen sugardaddys oldal ahová a magadfajta jár, ne mondd már hogy nagy kihívás.
2021. okt. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem is csinálsz semmit, értem. Amíg te csak irogatsz róla és kifogást keresel, hogy miért nem lépsz, addig más csávók nem restek az alkalmon kapni a hajlandó lányoknál.
2021. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 A kérdező kommentje:

Na most én nem olyan sugardaddy-t keresek , aki a rosszlányok oldalán hirdet. Hanem egy olyan nőt , aki szívesebben választ egy olyan társat, aki támogatja, mint egy olyat, aki nem támogatja és akinek ez egyébként az életéhez fontos is. Így valamivel többet szeretnék ha mód van rá, mint egy szexkapcsolat. Fel kell tennem magamban a kérdést, hogy ha már támogatom a partnerem, akkor miért is nem lehetne a barátnőm, hiszen barátnője is manapság annak van, aki tud valamit letenni az asztalra.

Aki ezt nem látja át a mai rendszerben, azzal valami agyilag nem stimmel. Innentől kezdve nem értem a felháborodásotokat.


Az a nő akinek szüksége van a pénzre, amivel fejlődési célja van, vagy komolyan gondolja az élethelyzete miatt a támogatást, az nekem is megbízhatóbb, mint a lotyópuncs.

2021. okt. 16. 23:37
 67/81 anonim ***** válasza:
100%
De mint mondottam volt, az általad keresett notipus a sugarbaby, aki támogatásért cserébe játssza el a baratno szerepet. Ezen mit nem értesz?
2021. okt. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:
Nem biztos, hogy cserébe játssza el a barátnői szerepet. Mert ahogy tapasztaltam is világunkban arany fiam, egy nő szívesen lép be a férfi életébe annak tudatában, hogy az életét az valamilyen módon segíti és előreviszi. Ez nem gátolja meg a nőt abban, hogy szeresse és egyre jobban szeresse a partnerét. Tudom, hogy ez így fura. NEKED, NEKTEK, akik talán ebből a világból mást is tapasztaltatok. DE ez a más nem egyenlő azzal, hogy igazatok van. Főleg ha azt vesszük figyelembe, hogy nem férfi a férfi pénz nélkül.
2021. okt. 16. 23:51
 69/81 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy kifizeted az első részletet, és a csaj hopp, lelécel szex nélkül.
2021. okt. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:
77%
Na igen Vajna Timi is tuti szerelemből volt a Télapóval. :)
2021. okt. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!