Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek egyetemista...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egyetemista lánynak elfogadható az ilyen formájú fix anyagi támogatás?

Figyelt kérdés

Kifizetem részére az albérletet, a rezsiköltségét, az étkezését, a féléves tandíját havi lebontásban és a hozzám való oda vissza utazását .Szexkapcsolat is megfelelő lenne, de ha ezt hosszútávon vállalnám részére, akkor barátnői minőségben szeretném magamnak. Egy 18 éves nőre gondolok, aki jövőre menne egyetemre. Segítenék neki megfelelő albérletet is találni.

Havi fix összegű támogatás esetén, szerintetek ez a felállás működhetne?



2021. okt. 15. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%

Na kezdjük az elején:

"Hétfőtöl- péntekig tanítás és tanulás!" - Mit kellene a hallgatónak tanítania? Illetve a legtübb egyetemen pénteken nappalisoknak nincs óra, csak a levelezősöknek.

"Plusz nem árt még edzeni is valahogyan - valahol, mert az feszültséglevezetés a sok ülés mellett." - aki akarja megoldja, elmegy kocogni vagy street workout parkba, ezek nem kerülnek pénzbe. De elárulom aki 18 éves korára nem szerette meg a sportot nem most fogja. Sok egyetemen kötelező két félév tesi is, azt megcsinálja az ember ha muszáj, de ennyi.

"Ez mellett hétköznap a napi 8 órás munkaidő nem igazán teljesíthető." - a legtöbb diákmunka ami egyetemistáknak elérhető, ezt pontosan tudja, ezért rugalmasan alkalmazkodik az órarendhez.

"És ez a 64 ezer forint mióta és hol fedezi a felmerülő költségeket(?)" Kiszámolom neked, hogy az én életem mennyi egyetemistaként:

64k-9k (koli) = 55.000-3000 (tömegközlekedési bérlet) = 52.000 ft - 5000 (telefonszámla) = 47.000 ft. Ennyi pénzem marad mindenre tisztán, de egy lelkiismeretes szülő legalább ételre ad pénzt a gyerekének, de tételezzük fel, hogy nem. 47.000 ft-ból simán veszel tésztát, rizst, olajat, kenyeret, felvágottat, sajtot, mirelit ételt, egy rakás zacskós levest, (Vifon <3 ) és még instat kávét is. Szűkösen, de ki lehet jönni belőle, aki mást mond az hazudik.

"Az egyetemnek költsége van. Ha nem államilag finanszírozott részre kerül , akkor is, de ha arra kerül be , akkor is. " - vannak olyan szakok amin nincs is állami. (pl jog) Akkor az összes jogot hallgató lány prosti, hogy fedezni tudja a költségeit? És a fiúkkal mi van? Ők dzsigolónak állnak ugye? Vagy őket nemes egyszerűséggel diszkrimináljuk a támogatói palettáról?

" Lehet menni olcsó kollégiumba, egy szobán belül hárman osztozkodni és vadidegen emberek között tárolni a személyes holmijait, de ez nem minden nőnek tetszik." - a kollégium a legnagyobb buli, és a szobatársaid jobb esetben nem vadidegenek kb 2 hét együtt élés után, nekem onnan kerültek ki a legjobb barátaim. Teszem hozzá soha semmimhez nem nyúltak engedély nélkül, nem tudom minek gondolsz te egy egyetemi kollégiumot, de nem egy börtön. :D

"A diákhitellel jó sokan megszívták. Vegyünk figyelembe három évet, amiből évenként legalább 10 hónapot havi 300 ezer forinttal számolva." Milyen havi 300 ezer? Egy szemeszter kerül ennyibe összesen, nem egy hónap lol. :D Tehát mondjuk egy hat féléves képzés esetén ez 1 millió 800 ezer ft. Azért diploma után egy jobb munkával, mondjuk 50 ezresével törlesztve 36 hónap alatt megvan, ami azért elég lófütty, de ha a kedves hallgató kimegy külföldre ebből az élhetetlen országból, akkor meg rövidebb idő alatt is megvan. Ja és a kérdésedre válaszolva, nekem van olyan nő barátom, aki most 36 éves, lakása és autója van, és már rég visszafizette a diákhitelt, és él mint Marci hevesen, bármilyen férfi nélkül vagy anyagi támogatás nélkül.

2021. okt. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
70%
azert azt bekell latni, hogy igen sok egyetemista csaj vallal ezt azt kulonfele oldalakon/helyeken penzert. es eleg nevetseges hogy aztan az ilyen lotyok hiszik magukat intelligensnek miutan 100 fasz szopas utan lediplomaztak, aztan jatszak az elerhetetlen diplomas holgyet (nekemis van diplomam, nem irigysegbol beszelek). de amit a kerdezo mond, az hulyeseg, sulyos gondok vannak nala. ellenben sok a qrva is. siman megtalaljak egymast
2021. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom ezt a mentalitást otthonról hoztad, apád pénzen vásárolta édesanyádat?
2021. okt. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
62%

#52 ja igen az külön érdekes jelenség.

néhány liter vadidegen sperma pénzért történő lenyelésnek verik magukat a diplomára hogy ők mennyire értékesek, közben egy villanykörtét nem tud kicserélni az aputól kapott garzonban. :D

2021. okt. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 A kérdező kommentje:

NAGYON-NAGYON ROSSZINDULATÚAK VAGYTOK.


- Amelyik lánynak van esze, az nem veri magát diákhitelbe.


- 52: A súlyos gondok nem itt kezdődnek.


- 51: HAVI lebontásban!!!! 80 ezer forinttal támogatva, az országban működő egyetemek nagy részét félévenként ki lehet fizetni. Tudsz gondolkodni, hogy ez mit jelent? 5 hónap alatt 400 ezret. Mert ennyiből általában megvan egy szemeszter díja.


- HAVI 300 ezer forintos támogatás nyújtásából én megtudom oldani, hogy az általan preferált és kedvelt társamnak kifizetem az egyetemi tandíjat, az albérletet, a rezsiköltséget, az étkezését, a hozzám oda vissza utazásának a díját és a pl pesten a havi bkv bérletet is. 300 -ból!!!!!

Ha nappali tagozaton tanul, általában ösztöndíjat kapnak második félévtől legkésőbb. Tanszer költség általában nincsen, manapság a legtöbb tananyagot online kapják.


Mi nem világos?


51: Sosem baj, ha valaki független, de ha 36 éves korára fizetett vissza mindent és teremtette meg a dolgait, akkor ez mennyi ideig is tartott?

És hol is van arról a bizonyíték, hogy amit megteremtett, azt magától tette teljes mértékben? Mert tudod egy adott munkahelyen sokszor nem elég a tudás és az akarás, sok egyforma végzettségű ember van.

Egy saját lakás és autó megszerzése 36 éves korára itt országon belül úgy, hogy semmi hitele nincs, azt maximum úgy érheti el, hogy az illető szép nő és huszonéves korától lépkedett felfele a ranglétrán és azt seggmunka nélkül nem lehet. Nyugodjál bele, hogy a nagybetűs életről a rosszindulatodon kívül semmit nem tudsz.

2021. okt. 16. 21:39
 56/81 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém nem akarod látni, hogy vajon az elmúlt 50 válaszban miért nem értenek veled egyet az emberek. De akkor maradj ebbena hitedben, én nem akarlak már meggyőzni, mert látom lehetetlen. Keress akkor valami megvehető olcsó picsát magadnak, és beszéld be, hogy ő szeret téged és érdekli egy pillanatra is a sorsod. :)
2021. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:

Mi az hogy olcsó picsát?

Az olcsó picsa neked, aki manapság havonta a magyar átlagfizetésnél több támogatásban részesül a párjától?

Te valami vállalkozó apucinak az elkényeztetett gyereke vagy, akit irritálnak a pozitív ötletek?



Te szerinted manapság az érdekek nélküli szép és kedves lányok millió számban járkálnak az utcákon és társra vágynak? Esetleg szeretnél nekem bemutatni valakit, vagy behozni az életembe valakit, vagy inkább csak az fáj, hogy te azt nem tudnád fordítva megadni? Mi bosszant a legjobban? Hmm?


Ebben az 50 válaszban férfigyűlölő egyetemista nő kínlódik az ujjaival oldalakon keresztül. Mert jobban fáj neki azt hallani vagy látni, ha valaki a társas lény elvét követi, (amiért egyébként az ember a földre született), mint az amikor valaki attól nagy ember nőként, hogy ő egyedül megállja a helyét, miközben erre aligha van példa a világ több mint 200 országában. Nem akarja fogadni a segítséget, nem akar együttműködni, egyedül akar létezni a földön, csak az a baj, hogy ezt a földet nem csak neki gyártották, hanem azoknak is, akik boldogok akarnak lenni a társukkal. És az sosem baj, ha valaki segít.

Ugyanakkor értelemszerűen a füle botját nem mozdítja senkiért se pénzért se anélkül a rengeteg hasonló gondolkozású nővel együtt.

2021. okt. 16. 21:56
 58/81 anonim ***** válasza:
100%
jajj jajjjj…
2021. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
100%

Engem már csak az irritál, hogy hogyan lehet erről ennyit picsogni. Egyébként ha ennyire szilárd a meggyőződésed, akkor miért nem szarod le mások véleményét és csinálod azt, amit szeretnél?

Keress egy lányt, akinek ez megfelel, tegyél valamit a való életben is, ne csak a neten magyarázz róla.

2021. okt. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy jobban teletömöd pénzzel mint az átlag kuncsaftja, attól még a prosti, prosti marad.

Az hogy prostikért fizetsz, az nem fejlődés, sem neked, sem neki.

A fejlődés az lesz amikor felfogod, hogy a párkapcoslat az nemegyenlő azzal hogy lúzerként pénzért veszel ürítőlukat.

A csajnak meg az amikor rájön hogy nem biztos hogy a legjobb ötlet az hogy pénzért véletlenszerű idegenek élvezhessenek bele :D

Az hogy a média ezt sugallja bele a nőkbe az pont az ilyen nyomorultak malmára hajtja a vizet.

Én is fizettem már punciért, de nem ideologizáltam párkapcsolatnak, fejlődésnek, meg támogatásnak, és magamat meg nem próbáltam beállítani jótevő hősnek. Egyszerűen csak fizettem azért hogy összespermázzam a méhszáját, mégha amúgy jólkijöttem a csajjal az együtt töltött idő alatt.

2021. okt. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!