Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha így csináljuk akkor mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha így csináljuk akkor mit gondolhat rólam? 22l

Figyelt kérdés
A pasi akivel ismerkedem azt mondta hogy ő allergiás a gumira, és ő nagyon megválogatja h kibe rakja bele, de velem lenne úgy. Bele is mennék, meg nem is mer izgat is meg félek is kicsit🙄 Ha gumi nélkül csináljuk-Pharmatex tabival- akkor kurvának/könnyűvérünek fog tartani?
2021. okt. 18. 11:39
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
54%
Kérlek, ne felüdj le vele gumi nélkül! Ahogy az előttem szólók is mondták, attól még hogy allaergiás, rohadtul önző is.
2021. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Allergiás*
2021. okt. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

En pl nokent nem szeretek ovszert hasznalni. Nem azert mert r*banc vagyok. Egyszeru a magyarazat. Barmilyen ovszerre allergias vagyok. Kiszarad az egesz huvelyem, voros lesz, es napokig csip/eg utana.

De hogy a kerdesedre is valaszoljak, nem fog annak tartani.

24N

2021. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23

Akkor te mivel védekezel? Tabival?

Köszi a választ

2021. okt. 18. 20:57
 25/28 anonim ***** válasza:
Igen, miota rajottem (3eve) hogy allergias vagyok az ovszerekre, fogamzasgatlot szedek. Annyi, hogy nem fekszek ossze mindenkivel. Inkabb kapcsolatban szexelek csak, ha pedig megis becsuszik valami/valaki, rogton megyek vizsgalatokra/szuresre.
2021. okt. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Végülis, mi baj lehet a 23as módszeréből... Max egy életen át veled lesz a betegség, vagy abba is halsz bele. A szűrővizsgálat, mint megelőzés fontos dolog (főleg tabi mellett) de mindentől nem véd.
2021. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
75%

Lehet egy életen át rettegni minden egyes bacitól és sterilen élni, de ne csodálkozz ha az első tavaszi megfázásba is beledöglesz.


Azért van az immunrendszer hogy dolgozzon, ismertem nőket életem során akik majdnem bármit belepakoltak a pinájukba mégsem volt soha semmi bajuk, és olyanokat is akik rettegtek mindentől és az első alkalommal be is nyaltak valami xarrt. :D

2021. okt. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

#26:

Hidd el nekem, az sem egy kellemes dolog am, amikor verzik a huvelyem napokig, es csip-eget folyamatosan, luktet, es az egesz meg van duzzadva. (Megjegyzem, utoljara kb masfel eve fekudtem le valakivel, ugyhogy nem nagyon fenyeget ez a veszely. Nem minden napos dolog nalam.)

#23 voltam.

2021. okt. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!