Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális megosztani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális megosztani a szexuális életemet anyummal?

Figyelt kérdés

Úgy értem milyen mértékben?

N



2022. febr. 23. 00:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
amennyire te be akarod őt avatni
2022. febr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szülővel való kapcsolattól függ, az meg mindig egyéni.
2022. febr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nekem azt ajánlotta a pszichológusom, hogy beszéljek erről anyával szóval gondolom normális lenne.

En annyit mondtam neki hogy szeretnék lefeküdni a barátommal és fogamzásgátlót szedni, igazából ezért mondtam neki

Aztán kirohogott hogy milyen gáz vagyok hogy ilyen kínos dolgokkal keresem őt

XD

2022. febr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nálunk pl rákérdezett mekkora van a páromnak, vagy hogy mire gerjed. Ezek okés dolgok?
2022. febr. 23. 00:42
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát, nekem biztos nagyon nagy szemeket meresztene, ha elmondanám neki, hogyan éltem ki a fétisemet egy lányon egyszer. :D
2022. febr. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

#4: Én ugyan pasi vagyok, de biztos nem osztanék meg ilyesmit a szüleimmel. Mondjuk annyira nem is jó a kapcsolatunk.


Ezt neked kell tudnod, hogy neked mi fér bele. De ha már ez így felmerült kérdésként, akkor valószínűleg soknak érzed.

2022. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinél más, hogy mi fér bele. Anyukám s nagymamám például sokkal lazábban beszélgetnek szexuális dolgokról, mint én anyukámmal. Mondjuk nincs párom, szóval ha arról kérdezne vmit, most épp nem tudom, hogy reagálnék 😅 Lehet amúgy anyukád azért kérdez ilyeneket, mert félt, vagy tudno szeretné a barátod nem e használ ki szexuálisan meg ilyesmik.


Nekem kb olyan férne bele, hogy milyen a szex a barátommal vagy hogy mennyire kielégítő vagy ha megkérdezné, hogy biztos mindkettőnk örömére történnek a dolgok. De részletekbe nem mennék bele

2022. febr. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hááááát szerintem ha anyámmal megosztanám a viselt dolgaimat akkor igencsak lesápadna és azon törpölne vajon mit rontott el a nevelésemben 😂
2022. febr. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Csak biztosan szeretné tudni, hogy boldog, kielégítő a kapcsolatod, és ezek szerint neki ezek a lényeges dolgok, ami alapján véleményt alkot.
2022. febr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én beszélek vele a szexről, nálunk normális
2022. febr. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!