Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri bepróbálkozni tanárnál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri bepróbálkozni tanárnál?

Figyelt kérdés
Fiatalos férfi tanár, túl sok félreérthető megjegyzést tesz órán ahhoz hogy ne lenne benne valamiben. Néha meg is néz magának. Nem a jobb jegyért tenném hanem mert benedvesedek az óráján.. Csak összejárni szeretnék vele, így nem lenne baj azzal hogy a nyakán lógok mert szerelmes lennék, mivel nem vagyok. Összejöhet vagy nincs annyi tanár diák kapcsolat mint amennyit a neten látunk? Lassan szenvedek, annyira vonz..

2022. febr. 28. 16:33
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha 18 el múltál akkor van rá esélyed ha nem akkor felejtős
2022. febr. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2022. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem érné meg, mert a végén még lepasszolná az osztályodat, aztán oda a nedvedző órák
2022. febr. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nagyon diszkréten kell indítanod ha lépsz. Egyébként hány éves vagy te és mennyi ő? Van családja, nincs családja? Sok változós dolog. Mesélj egy kicsit többet.
2022. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs családja, szingli.
2022. febr. 28. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok. Akkor egészen óvatosan megpróbálkozhatsz valami olyan csatornán ami teljesen privát, tehát nem látják, hallják mások. De még így is elég nagy az esély, hogy koppansz és utána te fogod rosszul érezni magad. Így is érdekel, mert akkor el kell kezdeni, de apránként nem rögtön azzal, hogy vennéd a szádba.. ;)
2022. febr. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt hasonló. Eléggé méregettük egymást órákon. Volt hogy egy pillanatra megölelt, azon meglepődtem, es volt hogy segített szigorlaton -masik 2 tanár mellől.

Miután már nem volt több órám vele, ő kezdeményezett.


Óvatosan te is próbálkozhatsz, de nagyon figyelj a diszkrécióra. Így is tudni fogják ha összejön, mert páran mindent tudnak, de ha nem válik komollyá akkor maradjon max pletyka szinten.

Vagy ha már nincs több féléved vele, akkor nem kell annyira lapítani

2022. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező: valami fejlemény? (4. vagyok)
2022. márc. 3. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!