Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt ért véget az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt ért véget az utolsó párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Főképp férfiak/fiuk válaszát várnám meddig tartott? kiszakított? mi volt a szakítás oka?

Válaszodat köszönöm



2022. ápr. 1. 08:12
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
63%

Másfél évig tartott, megreszegitett a puncija, popsija, cicije, szexi arca, teste.

Túl nagy lovon ültem, csúnyán viselkedtem vele. Többször is figyelmeztetett, hogy vigyázzak, mert eddig minden pasi sírt utána...nevettem egyet rajta aztán bezavartam a konyhába mosogatni...pár hónapra rá kidobott, az volt a 2. és egyben 1-ső legfajdalmasabb szerelmi bánatom. Egész életemben bánni fogom, hogy nem becsültem meg.

De már boldog, valaki mással és ez a lényeg.

2022. ápr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
75%
Ezt az Alfa-t nem akarná már valaki eltakarítani erről az oldalról?
2022. ápr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
60%

Hihetetlen, engem is irritál, mit képzel magáról ez az undorító senki, ahogy a nőkről megnyilvanul, amilyen undorító, mocskos megszolalasai vannak, bicskanyitogato és egyben megbotrankoztato.

Engem is kakaszt, nem veszi észre, hogy senki sem kíváncsi rá, ez nem dolgozik nincs semmi dolga egész nap csak itt lógni és belekotni az emberekre?

Szégyeld magad Alfa!!! Hogy jössz ahhoz, hogy másokat ledegradalj, hogy jössz ahhoz, hogy másoknak belegazolsz a lelki világába, hogy jössz ahhoz, hogy csak úgy össze vissza kommentelsz, nem veszed észre, hogy zavarsz, senki nem kíváncsi rád te undorító senki!!!!!!!! Takarjál el dolgozni!!!!!!

2022. ápr. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

13

Én csak azt nem értem, hogy ha ennyire "szereted" a nőket meg a szexet, akkor miért nem keresel magadnak egy másik nőt? Akkor lenne jobb dolgod is, mint itt írogatni.

2022. ápr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
De hát van nőm.
2022. ápr. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
100%

Megcsalt + mint kiderült, klinikai eset. Ez úgy kb fél év hozománya.😀


21/L

2022. ápr. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem nem lehetséges ledegradálni senkit.

Degradálni szoktuk az bertársainkat.

2022. ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:

15

Azért írtam, hogy MÁSIKAT. Aki hajlandó szexelni veled.

2022. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
0%

És még írni sem tud!!!!

Nem tudja palastolni, hogy az összes műveltsége kimerül 1-2 natgeos dokumentumfilmből, amit felalomban nézett sokszor az iskolába járás helyett.

2022. ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
53%

19

Most felnevettem. :)


Te ugye hülyéskedsz? Mondd, hogy hülyéskedsz.

2022. ápr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!