Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi volt az az utolsó pont,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt az az utolsó pont, ami miatt kimondtátok a szakítást? Hogy zajlott?

Figyelt kérdés
Ha pl valaki az első párkapcsolatában van, akkor honnan tudja, hogy a jelenlegi helyzet nem jó?

2022. jan. 22. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Amikor azt mondta, hogy vége.
2022. jan. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt megérzed, ha nem a megfelelő ember mellett vagy. Én is éreztem az elsőben, hogy valami nem okés, nem vagyok igazán boldog mellette. Nem volt konkrét utolsó pont, eljutottam odáig lelkiekben, hogy már nem ad hozzá az életemhez, inkább lefelé húz. Mikor azon kezdesz el gondolkodni, hogy nem biztos, hogy igent mondanál, ha megkérné a kezedet, akkor nem ő az igazi. A szakításunk nem volt nagy esemény, békében elköszöntünk 4 év után.
2022. jan. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Noss nalam egyertelmubb ok miatt lett kimondva. Masfel evig bantalmazott (en persze turtem es nem tudtam elszakadni tole). Megalazott , rongykent kezelt. Vegul jott valami es ne kerdezd mi.. hirtelen jott valami ero amitol egyik naprol a masikra

Kitudtam mondani

Vege! Es eltuntem mellole

Eletem legjobb dontese volt!

2022. jan. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ami nem esik jól, aminek nem örülsz, az nem jó. Ilyen egyszerű. Persze ezt biztos te is tudod.
2022. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Szakítani/válni a hülye is tud, nem művészet. Az igazi "művészet" megoldani a gondokat és együtt maradni.
2022. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Semuhi ***** válasza:
42%
Utolsot adom
2022. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!