Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt ért véget az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt ért véget az utolsó párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Főképp férfiak/fiuk válaszát várnám meddig tartott? kiszakított? mi volt a szakítás oka?

Válaszodat köszönöm



2022. ápr. 1. 08:12
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
0%

Az a ti hiányosságotok, ha azt hiszitek, hogy valakinek egész nap a gép előtt kell egy sötét sarokban ülnie ahhoz, hogy aktív legyen.


Ha érdekel, a napi gyakoris tevékenységem max 20/40 percet vesz igénybe, miközben utazom órára, várok a mosás lejáratára, melegít a mikró, lefő a kávé, laza a munkanap. És akkor nem is ment semminek a rovására.

2022. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
52%
Meta egy alfanőstény, egy csodagyerek, egy polihisztor egy személyben, nem tudtátok? :D
2022. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
0%

32:


Senki nem állított ilyet. Egyedül te hergeled magadat ezen, de hogy minek, azt te sem tudod, szerintem.

2022. ápr. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
100%
Lezárták a határokat és nem tudtunk egy országban maradni. Aztán meg már nem is akartunk.
2022. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
52%

#33

Miből gondolod, hogy hergelem? Látványosan imádod magad, ennyit állapítottam meg. Ez semmi új, mindenki ismer egy-két ilyen embert személyesen is.

2022. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
0%

35:


Nem imádom, szimplán ha van kérdés, megjegyzem a saját erősségeimet, amikkel tisztában vagyok. Ez csak ne legyen már baj.


Vagy ha gondolod, linkelj már be ide nekem egy olyat, ami a saját negatívumokat hozza fel, hogy kifejthessem azt is.


Megint te projektálsz rá többet a kelleténél.

2022. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
42%
Nem mellesleg nemhogy személyesen nem "ismersz", de még privátban sem beszélgettünk. Szóval k.rva hiteles benyomásaid lehetnek rólam. :DD
2022. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
57%

"Nem imádom, szimplán ha van kérdés, megjegyzem a saját erősségeimet, amikkel tisztában vagyok."

Még ha a kérdés arról szólna, hogy kinek milyen erősségei vannak, elfogadnám az érvet. De amit most csinálsz, az az egódról szól. Nehogy már valaki kétségbe merje vonni, hogy te annak ellenére vagy a legaktívabb felhasználók egyike a kategóriában, hogy emellett az élet ezer meg egy területén csúcsteljesítményt nyújtasz. Mert jujci, mi lesz, ha valaki, aki (a te saját szavaiddal élve) nem ismer téged, kevesebbre tart téged, mint te saját magadat.

Egyébként nem csak arról van szó, amit konkrétan leírsz mint erényedet. A hozzászólásaidnak legalább a feléből árad az arrogancia. Ez az oka annak, hogy egyesek automatikusan lepontoznak, már ha csak a nevedet meglátják. (Nem, nem én.)

2022. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
0%

#38:


De miben kellene, hogy befolyásoljon a lepontozás? Azt hiszed, hogy ennek valami olyan jelentősége van az életemben, mint egy vizsgajegynek, vagy mi itt a prekoncepció pontosan?


Mik vagytok ti, a spanyol inkvizíció, akiknek tartani kellene a véleményétől? Had döntsem már el én, hogy adok-e a 10 éve (nem 2 hónapja, mint én) itt tanyázó alkoholisták és a nimfomániás fenéknyalatók szavára és értékítéletére, jó?

2022. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
57%

De ha nem adsz az itteniek véleményére, akkor miért olyan rohadt fontos, hogy bizonygathasd, mekkora király vagy? Pl. ez alatt a kérdés alatt is?

Külön parádés, hogy másokon számon kéred a prekoncepciókat, majd ideböfögöd, hogy "10 éve itt tanyázó alkoholisták és nimfomániás fenéknyalatók" vagyunk, pedig annyit se tudsz rólunk, akik jelenleg kritizálunk téged, mint mi rólad.

2022. ápr. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!