Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt ért véget az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt ért véget az utolsó párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Főképp férfiak/fiuk válaszát várnám meddig tartott? kiszakított? mi volt a szakítás oka?

Válaszodat köszönöm



2022. ápr. 1. 08:12
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%

Alfa.. látod pont ezért nem vagy kívánatos ezen az oldalon. A válaszaid se nem bicska nyitogatók, se nem viccesek de még trollkodásnak is borzasztóan gyengék.


Egyszerűen csak bosszantó vagy.

2022. ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
60%

Hát ez az. Én sem bírom Alfat.

Nem tudom honnan vetted, hogy szimpatizalok ezzel az alpári majommal.

Írjunk petíciót a moderátoroknak és menjünk tüntetni a Kossuth térre, kergessük ki ezt a zsarnok majmot a gyakorirol.

2022. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
Senkitől nem lehet elvenni a szimpátiáról való döntését, de valakinek tényleg halál komolyan napi stresszt okoz az, hogy Alfa miket ír…? Komolyan ott ülsz a gép előtt és 200 a vérnyomásod attól a napi 10-15 kommentjétől?
2022. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
94%
Ó, Alfa egy troll? Bakker, én meg azt hittem, hogy tényleg ilyen hülye.
2022. ápr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
0%
Nem troll, én úgy tudom, hogy Putyin párti, nem tudom...törvényes ez? :DDD
2022. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
0%

#24:


Miért lenne troll? Mert a torzított prekoncepcióid alapján ilyen stílussal nem lehet normális egy ember? Egy banki alkalmazottnak, vagy rendezvényszervezőnek, 16 éves tininek nem lehet ez a szórakozása?


Ez az egy dolog nem Alfa szégyene, hanem a tiétek. Nem kell pont itt mindent készpénznek venni. Nem az MTA székfoglalója ez az oldal.

2022. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
29%
WM, nagyon sok válaszodat olvastam és tisztelettel próbálnálak megkérni arra, hogy próbálj meg kicsit kevesebb időt az oldalon tölteni. És ne agyald túl a dolgokat. Köszi.
2022. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
26%

#27:


De ez megint álszent kérés, hiszen akkor neked is kevesebbet kellene, hogy ne olvasd annyit a válaszaimat, hiszen az is idő, tehát te is itt vagy.


Aki pedig túlagyalja a dolgokat, az az, aki 200-as vérnyomással b*sztatja Alfát, vagy bárki mást az összes létező kérdése alatt, mert el van tévedve, hogy az Akadémián professzor-e vagy egy ugyanolyan mezei felhasználó itt, mint bárki más.

2022. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
67%

Nem álszent. Te egy (állítólag) 21 éves, biszex, pszichológusnak készülő, vonzó nő vagy. Elárulod esetleg, hogy miért nem tanulsz, olvasol, hallgatsz zenét, mész kirándulni, pasizol/csajozol, önkénteskedsz? Talán jobbat tennél saját magadnak.


Rólam meg nem tudsz semmit és nem is fogsz.

2022. ápr. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
0%

#29:


Az, hogy néhány prekoncepciódat nem javítom ki, az nem azt jelenti, hogy minden állítás helyes. Nem mellesleg ezen információk fényében sem tudsz rólam semmit. Nem ismersz emberileg, nem vagy tisztában azzal, hogy ki is vagyok valójában - hiába tudsz kb. 4/5 valid/félvalid infót rólam.


Egyébként ezeket csinálom is. Épp online kurzuson ülök, amit max pontosra fogok teljesíteni, ha érdekel - szimplán több fókuszú vagyok és az elmúlt másfél órában már ettem, mosogattam, elpakoltam, megterveztem a jövő hetem. :))

2022. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!