Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi miatt ért véget az utolsó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt ért véget az utolsó párkapcsolatod?

Figyelt kérdés

Főképp férfiak/fiuk válaszát várnám meddig tartott? kiszakított? mi volt a szakítás oka?

Válaszodat köszönöm



2022. ápr. 1. 08:12
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
0%

Tu sem tudtok rólam egy fikarcnyival sem többet. Szóval falsul kéred számon, hiába tudsz rólam 2-vel több adatot, minthogy “21/L”. Ugyanazt a technikát alkalmazva számon kérsz valamit, aztán nem érted, ha te kerülsz szembe vele. :D


Ha kérdeznek, válaszolok. Én sosem írtam olyat, hogy “hé, nézzetek ide, ezt és ezt csinálok”, mindig ti tartjátok olyan baromira kib*szottul fontosnak, hogy belekössetek. Nyilván a válaszra már nem reagáltok semmit, hanem benyögtök valami ehhez hasonlóan színvonalas választ…

2022. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
57%
Látom jó kis flame war alakult itt ki.
2022. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
61%

#41

Nem, nem ugyanazt alkalmazom. Abból ítéltelek meg, amit eddig itt láttam tőled, ami a kommunikációdra is kiterjed, nem csak az általad megosztott tényekre saját magadról, míg te engem abból, amit másoktól láttál itt. Soha nem kötöttem beléd korábban.

Mit kellene reagálnom arra, hogy te majd kiváló eredménnyel fogod teljesíteni a kurzusodat? Ez neked mi, ha nem bragging? Júniusban tudod megítélni, a félév végén, nem a közepén. De tudod mit, ügyes vagy, büszke vagyok rád. Remélem, ez korrekt válasz.

2022. ápr. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell reagálnod semmit, de látod, megint nem látod a lényeget. Belekötsz abba, hogy mit csinálok, minek vagyok itt. Erre őszintén leírom, hogy most, jelen esetben mit csinálok és hogy a válaszolás nem akadályoz meg a tevékenységemben. Erre itt értetlenkedsz, hogy “mihez kezdjek ezzel az információval”. :DDDD
2022. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
57%
Nem én kötöttem bele bazzeg, a 32-es válasz volt az első, amit ideírtam. A 30-as válaszoddal az volt a bajom, hogy nettó önfelszopás volt, a 31-essel meg annyi, hogy nyilvánvalóan nem igaz, mert órák óta lesed az ide érkező válaszokat is, de akkor is muszáj úgy tenned kényszeresen, mintha az életednek kb. annyira lenne része az, hogy ide írogatsz, mint másnak az, hogy elmegy vécére.
2022. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

De honnan tudjam én azt, hogy melyik válasz kié? Hát csak én vagyok itt nicknévvel, ember. :DDDD


És ha belefér az online órámba, vagy az utazásba, akkor mi van? Te talán Bartók nagylemezt hallgatsz hosszabb utazás közben?

2022. ápr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
56%
Sziasztok, megjottem a munkából 💻 😅😂
2022. ápr. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
52%

#46

A pipák számából megtippelhető, hogy ki kicsoda. A kommentelőnek, akivel összekevertél, 4 van, nekem 4 és fél. Aztán ki tudja, lehet, a te képernyődön más jelenik meg.

Én jellemzően retro rockot hallgatok utazás közben. Ezt azért merem leírni, mert úgy gondolom, hogy nem leszek tőle kevesebb, ahogyan te sem attól, hogy esetleg több időt töltesz a gyk-n napi 20-40 percnél. Kevesebb maximum attól leszel, ha hazudsz, vagy ha arrogáns vagy.

2022. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
61%

#48

Te honnan tudod hány pipa van a neved mellett?

Én a sajátomat nem látom.

2022. ápr. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok automatikus bejelentkezésre állítva, és jelöltem már pár kérdést könyvjelzőnek korábban, úgyhogy láttam "kívülről" a saját hozzászólásaimat. Egyébként te is 4 és fél pipás vagy.
2022. ápr. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!