Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hosszú vékony pénisz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hosszú vékony pénisz a legrosszabb?

Figyelt kérdés

Nekem 17 cm felett van pár milliméterrel, tehát azt hiszem hogy erre már lehet mondani, hogy hosszú…


Viszont a legvastagabb részen a makk, az 4cm széltében.


Pedig a péniszem nagy részéhez képest nagy makkom van.

A többi rész az még vékonyabb… És lefelé vékonyodik.


Sajnos az eddig aktusoknál mindig nagyon könnyen becsusszant síkosítás nélkül is, s ugyan a lányok akikkel voltam fel voltak izgulva, nem tudtak elmenni…


Csaj szájjal tudtam Őket kielégíteni, meg volt egy akinél segédeszközt használtunk.

(Csikló izgatót)


Viszont több is azt mondta, hogy amúgy képes a hüvelyi orgazmusra, de se Ő, sem én nem igazán éreztünk semmit amikor benne volt a péniszem…


Az egyik lány eleve jóval vastagabb dildót használt magányos óráiban.


Ezek ilyen 1-2 alkalmas szexkapcsolatok, kalandok voltak, barátnőm még nem volt…

De 5 lánnyal voltam összesen eddig.


Sajnos félek komolyabban ismerkedni.


Az a baj, hogy mostmár szexre is visszautasítottam valakit, mert csak arra tudtam gondolni, hogy az aktus megint kudarc lesz.


23/f



2022. ápr. 1. 12:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az a pasi a legrosszabb, aki ennyit foglalkozik a saját farkával. Ha magamat ki tudom elégíteni a kisujjam utolsó percével, ami vagy 3 centi…szóval érted…
2022. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%

Nem érdekel a péniszed, egyáltalán nem érdekel.


A melegfelvonulást ellenzi a sok hülye, de ezeket a péniszes kérdéseket meg el kell viselni. Menjetek a francba már.

2022. ápr. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
A hossz nagyon jó, a 4cm nem jó, de nem tragikus. És van néhány szexshop kellék, amit fel tudsz húzni, hogy vastagabb legyen.
2022. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Az sokkal rosszabb ha miliméterre pontosan leméred a pöcsödet. Nagyon gáz.
2022. ápr. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Értem, akkor tehát úgy kéne csinálnom mintha minden rendben lenne és kielégítettem volna azokat a nőket és mintha szerintük nem a vastagsággal lett volna a gond, csak mert ciki kimondani a valóságot?
2022. ápr. 1. 13:20
 6/21 A kérdező kommentje:

#2.


Ne nyisd meg a kategóriát és a problémád meg van oldva!

2022. ápr. 1. 13:21
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Hát nem a vastagsággal van gond az biztos. Béna vagy, nem értesz hozzá.
2022. ápr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
72%
Pár mm-tel... bro' azt mondták már neked hogy használni kell tudni azt amid van, függetlenül attól hogy mekkora a méreted? A nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa, akinek meg van ott meg kell találni a "nyitját" (tempó, mélység, ütem) nem pár mm-n múlik a dolog.
2022. ápr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
97%

A nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa, akinek meg van ott meg kell találni a "nyitját"

Kellemetlen tények: a hüvelyt alaposan kitöltő fallosz sokat segít.

2022. ápr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%

Annyira szánalmasak ezek a válaszok!


Komolyan, miért annyira nehéz kimondani az igazságot, hogy bizony a nőknek az átlagos és a kicsit nagyobb pénisz ami élvezetet okoz, mind hosszra mind vastagságra?


A 17 cm jó, de a 4 cm vastagság az bizony kevés lehet, mivel hogy átlagalatti…


Ettől még biztosan van olyan nő akinek pont ez az ideális, de nehezebb megtalálni, a többségnek nem ez az ideális…


Nem a technikáddal van a baj, ha nem tölti ki a hüvelyt annyira a pénisz, hogy érezzetek valamit, akkor csinálhatsz akármit, nem lesz jó egyikőtöknek sem!

Ez az igazság, csak itt gyávák egyenesnek lenni az emberek…


Amúgy hogyha “a nők többségének nincs hüvelyi orgazmusa, ezért nem is számít a méreted”, ahogy azt itt spammelni szokták, akkor mi a fenének igénylik egyáltalán az aktust?!


Azért, mert ha orgazmusuk nem is lesz, akkor is igénylik, hogy meg legyenek dugva…


Vagy valaki ezt is vitatja és állítja, hogy a nők nagy része megelégszik a pettinggel, meg a csikló izgatással? Mert ez hazugság lenne!


Ahhoz, hogy azt érezze, hogy meg lett dugva, a hüvelyéhez passzoló méret kell, ami átlagos hüvelynél átlagos pénisz, tágabb hüvelynél nagyobb pénisz, szűkebb hüvelynél kisebb/vékonyabb pénisz…


Viszont szexuális segédeszközökből az átlagnál nagyobbat vesznek a nők és ha azt megszokják, abból is lehet probléma, nehezebben szokik hozzá a kisebb péniszhez, mert bizony kevésbé fogja stimulálni…


Ez ilyen egyszerű…


Ugyanúgy igaz ez a fiúkra is, hogyha extra szűk művaginákat használnak, a valódi punci nem lesz elég…

2022. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!