Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hol szokott ismerkedni? Mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hol szokott ismerkedni? Milyen normális ismerkedő oldalt ismertek van e egyáltalán ilyen? Tinder, Badoo-t ismerem, szerintem útobbi rosszabb. Ezen kívül még ismertek jót?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 27. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, semmi bajom ezekkel az appokkal, több ismerősömnek is így lett kapcsolata. De nekem valahogy mindig egyszerűen csak a helyzet hozta, véletlen találkozásokkal.
2022. ápr. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, mostmár én is ott tartok, h majd amikor nem várom, akkor találkozom vkivel :)! Köszönöm :)
2022. ápr. 27. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Tinder:

Volt 10+ likeom, de egy normális kezdésre se reagáltak a nők


Badoo:

6 év szingliség után most lett ott kapcsolatom egy nagyon odaadó, cuki lánnyal, 2 hétig beszéltünk ott, 2 hetet messengeren és 2 hete járunk, lassan 3.


Előtte volt 1 darab randi, de nem volt jó a lánnyal meg pár match, kevesebb mint tinderen, a többsége nagyon nem az esetem.

2022. ápr. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Bárhol lehet ismerkedni ha van szemed a lehetőségeket észrevenni és élni is tudsz vele. Tinder, Badoo egykutya mindegyikkel ugyanaz a probléma.

Pasiként az, hogy csak akkor fog menni ott a csajozás ha már élőben is jól megy. Ugyebár legjobb esetben ha van match akkor eljutsz az élő találkozóig s mindegy mit beszéltél meg előzetesen akkor és ott kell a kémiát megteremteni. A net hátránya hogy kell némi szöszmötölés ahhoz hogy eljuss oda mint élőben ismerkedésnél a 0. pillanatban - face to face állj a másik előtt. Egy sima buliban 50 csajjal szemezhetsz, megszólíthatod, 10-zel táncolhatsz, beszélgethetsz. Ugyanennyi randit összehozni a netről mennyi idő lenne?

Nőként meg az a bibi, hogy irgalmatlan sok kamus, idióta, magát túlfestő figura jelentkezik. 100-ból ha egy jelentkező a "talán" kategória és még akkor is ott a risky hogy ghostingol az illető, vagy amikor eljön az élő randi ideje akkor rádöbbensz hogy totálisan más a pasi mint amit vártál, előzetesen állított magáról. Ugyanez élő buliban: 2 perc alatt több benyomást szerzel róla mint a neten 100 levélből, egy este 20 pasival is flörtölhetsz.

2022. ápr. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Gyakorin a legjobb :)
2022. ápr. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is itt szoktam ismerkedni.


A legutóbbi ilyenből 2 éve tartó párkapcsolat van!

2022. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
A Tinder egy nagy szar. Elso 4 nap fiukent kapok 6-7 likeot utana semmi, mert igy probal ravenni a premium megvasarlasara.Badoon legalabb konstans a napi 1-2
2022. ápr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Én nő vgyk amúgy.
2022. ápr. 28. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!