Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kezd teljesen reménytelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd teljesen reménytelen lenni a dolog?

Figyelt kérdés
Szóval, 20 éves vagyok Pesten élek, lassan 10 éve küzdősportolok, és még szűz ..tavaly nyár végén szakított velem a barátnőm, fél évig voltunk együtt, de éppencsak a pettingig is alig jutottunk el, szexelni nem akart mert tartott a méretemtől, hogy fájni fog neki (ő is szűz volt) azóta ő összejött az egy másik sráccal, és le is feküdt vele..probálkozni, randizni nem nagyon van időm a sport miatt. kezdem már nagyon unni ezt az egész helyzetet..megfordult a fejemben, hogy fizetős lányhoz megyek.. ugyan melyik lány akarna ismerkedni egy szűz csávóval főleg manapság .. ráadásként az önbizalmam is a béka sgge alatt van.

2022. máj. 8. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Sok lány szereti a szűz csávókat.
2022. máj. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Azért 20 évesen még nem akkora gáz, hogy szűz vagy.
2022. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem reménytelen, mert neked már volt barátnőd.

Ha egyszer sikerült összejönnöd egy csajjal, akkor az még sikerülhet többször is... :,D

2022. máj. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:
88%

21éves koromig baràtnőm sem volt...


Nem kell elkeseredni, Bàstya. Ahogy lejàrsz edzésre, úgy emberek közé is le lehet. Építs kapcsolatokat, keress tàrsasàgot.

2022. máj. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Légy türelmes és járj nyitott szemmel. Lehet ott van a leendő párod környékeden. Csak nem hiszed el.
2022. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Amíg ilyen rinyagéo vagy a kutyának sem kellesz!
2022. máj. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz
2022. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak 20 éves vagy, ez egyáltalán nem gáz. Ráadásul biztos jól is nézel ki, szólítsd meg bátran a lányokat, nem lesz gond.
2022. máj. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy reménytelen, sikered legalább van, nekem 25 évesen a csókhoz sikerült se sikerült eljutni.
2022. máj. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
93%

Párom 20 éves volt, amikor összejöttünk és végül 21 évesen vesztette el velem. Én vagyok az első (és remélhetőleg az utolsó :) ) barátnője. Ő is hasonlóan gondolkozott, visszahúzódó és szemlélő egyén. Neked se szabad feladnod, mindenki más ütemben tapasztal meg egyes dolgokat/élet eseményeket.

Amilyen klisés, de valószínűleg rád is a semmiből rád talál majd az a bizonyos lány, akivel összejönnek a dolgok. Ne add fel és amíg ez nem következik be, ne stresszeld túl a dolgokat és öszpontosíts magadra.

2022. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!